Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel teljesen...

A legjobb barátnőmmel teljesen más a temperamentumunk (kifejtve lent, nyugi nem annyira hosszú)?

Figyelt kérdés

Ő olyan, hogy max. 10 percig tud egy helyben lenni, akármilyen közös programunk van, állandóan menni kell valahová. Ha egymásnál alszunk már 8kor fent van, felébreszt és már ki is találta, hogy hova akar menni és gyorsan készüljek el mert indulunk...

Én meg az ellentéte vagyok, nekem tökéletes egy olyan program, hogy sétálunk, kiülünk valahova és órákon át beszélgetünk vagy megnézünk pár filmet, eszünk egy fagyit és nézzük az eget :D

Hogy lehet két ilyen ember legjobb barát?



2013. jún. 26. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:

A lényeg lemaradt :D

Szóval régebben tudtunk kompromisszumokat kötni(néha veszekedések árán) de mostanában meg egyáltalán nem. Mindig azt akarja, hogy az legyen amit ő éppen kitalált...és ha én nem szeretném, akkor vérig van sértődve. Mit tegyek?

2013. jún. 26. 13:59
 2/8 anonim válasza:
Keress más barátot.
2013. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ő tényleg a legjobb barátom..oké, igazából csak volt(egyéb nagyobb veszekedések miatt), de jóban vagyunk! És szeretek vele lenni, szeretném, ha normális lenne!

Csak nem tudom, mit tegyek...amikor így megsértődik, hogyan reagáljak? Egyszer már megszakítottuk ezt a barátságot, először szabadnak éreztem magam, aztán meg egyre jobban hiányzott! Mikor kibékültünk akkor nagyon szerettem vele lenni, meg most is, csak hát sokszor csinál ilyen besértődős "mutatványokat", amiket egyre nehezebben viselek.

2013. jún. 26. 14:16
 4/8 A kérdező kommentje:
*mutatványt
2013. jún. 26. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős mi is így voltunk. Ő mindig pörgött, kiabált, futkosott össze-vissza, szeretett a középpontban lenni. Ha mindenki rá figyel és ő a fontos. Én jóval nyugisabb és csendesebb nála. Sokszor a kettőnk véleménye, elve nem fért össze. Kevesebb időt töltöttünk együtt mert mindkettőnknek más okozott örömöt. Eltávolodtunk egymástól. Mit lehet tenni, azt nem tudom mert gondolom egyikőtök sem fog változni, de én úgy gondolom ha megtudjátok beszélni és tényleges kompromisszumot kialakítani akkor nincs probléma. Mi is jól megvoltunk, de ez a barátság tönkre ment és nem ez volt az egyetlen ok. Ha nem érzed jól magad akkor keres más barátot, tudom könnyű mondani, de hosszútávon mindenképpen jobb, ha olyannal barátkozol akivel megértitek egymást.
2013. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is nyugis ráérős típus vagyok,de konkrétan vonzanak a temperamentumos,izgő mozgó,nagyszájú emberek :D

szóval olyanok társaságában nem szeretek lenni akik olyanok mint én :D


bár már kezdek változni,mert csak olyan emberekkel lógok akik totál ellentéte az én jellememnek :D

de ahogy észre vettem ők is szívesen lógnak velem,legyen szó lányokról vagy fiúkról :D


szóval én is csak azt tudom mondani,hogy az ellentétek vonzzák egymást :)

2013. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is így voltam a legjobb barátnőmmel de én élveztem hogy felpörgeti az amúgy unalmas mindennapjaimat.Mondjuk a mi barátságunk végleg tönkrementde semmi köze nem volt ehhez.Te is próbáld azt látni és ő is örüljön, hogy te meg nyugalmat adsz neki.Találj ki valami tök jó nyugis programot és vedd rá csak egyszer hogy tartson veled.Hátha megérti hogy te ezt is szereted és talán még élvezni is fogja;)
2013. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ó....még valami az én barátnőm szerette külömböző szóbeli játékokkal mulatni az időt sőt ezt mindig ő találta ki Pl.:szólánc csak zeneszámokkal és folyton ilyesmiket talált ki.Na jó lehet hogy ovisan hangzott de lehet élvezni tényleg!
2013. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!