Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú.10 év szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú.10 év szerintetek hosszú idő? Mert ezt a fíút 10 éve szeretem de mikor 8 évvel ezelött össze szedtem magam elkezdett járni a legjobb barátnőmel de azóta szakítottak?

Figyelt kérdés
De én még mindig félek kezdeményezni mert még azi jobb ha soha nem tudom meg mit mondott volna mint az ha nemet mond.Azt nem tudnám elviselni.Képzelhetitek milyen nehéz volt jó képet vágnom ahoz hogy a legjobb barátom és a szerelmem összejött.Ez egy kés volt a hátamba.
2013. márc. 15. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez van. Ha tötyörögsz, akkor más elviszi. Amúgy hány éves vagy?
2013. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok tudom tudom hogy kis koromba szerettem belé még ovi első évébe de még mostis annyira szeretem hacsak nem jobban
2013. márc. 15. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

és 5 évesen "jártak"???


figyelj... elég sok pasi van/ lesz, szerintem nem ennyi idösen kéne ezen paráznod

persze, ha már úgy gondolod, készen állsz, nem akarlak visszatartani, de szerintem ez korai


(amúgy 3 évesen az számít barátságnak, ha nem veszi el a kisautót, és nem harap meg, az automatikusan a barátod lesz, és egymás mellett játszotok)

2013. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon röhejes volt de már mikor 12 éves lettem megmondtam a legjobb barátnőmnek hogy tetszik a fiú erre meg másnap arra jövök be suliba hogy a legjobb barátnőm megkérdezte fiút aki a volt pasija hogy járnak-e de a fiú nemet mondott és már azóta rühelem azt a rohat moccsok ribit aki valaha a legjobb barátnőmnek mondta magát.
2013. márc. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!