Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van igaza, nekem vagy a...

Nonika00 kérdése:

Kinek van igaza, nekem vagy a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Mi ketten nagyon jó barátok vagyunk, legalábbis én azt hittem.Addig amíg ki nem derült minden hazugság, szurkál odaás, és tettek. Úgy kezdődőt: Őt úgy hívták Vivien és volt még 2 iker barátnőnk Erika és Anikó. Mi voltunk egy csapat. Addig míg én és az ikrek el nem mondtuk egymásnak hogy miket mond, velem az ikreket beszélte ki mint pl: kutya bolondok, ronda a ruhái, nyávogósak stb.. Az ikrekkel pedig engemet mint pl: nem áll jó neki a szoknya, hisztis, sértődékeny stb... Ezt elviseltük egy darabig addig amíg az ikrek emlékkönyvét is tönkre tette és rám kente de mivel nála volt utoljára nem nagyon lehetett elhinni. Majd megbocsátottunk és jöttek a szurkálódások és a kibeszélések megint. Majd a fb írogatott mindenkinek minden hüeséget és úgy csinált mintha feltörték volna a fb. Ezt is megbocsátottuk.Majd egy kicsivel később én az ikrekkel kicsit összekaptunk de az a én hibám volt mert túl sokat gondolok egy fiúra és kiakasztottam őket evvel. Nos és kicsit haragutam rájuk és nem nagyon beszélgetünk vivi meg arra akarta őket rávenni hogy idézem: Noémit szeptemberbe le kéne koptatni hogy csak mi hárman legyünk. Én pont azon a napon békültem ki az ikrekkel és ők elmondták. Én nagyon megharagudtam és leordítottam a fejét, másnap a suliban mondják az ikrek hogy Vivi anyukája beszélt az ő anyukkal és azt mondta hogy Noémit ki kéne közösíteni meg elkezdet a szerelmi életemről beszélni egyébként csak megjegyzem semmi köze sincsen a szerelmi életemhez. De most nem tudom mit tegyek közösítsem ki de akkor egyedül marad vagy hagyjam és bízzak az ikrekben hogy nem dobnak viviért? Szerintetek mi legyen?
2013. jún. 27. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! szerintem az ikrekkel beszéljétek ezt át, gondoljátok végig, mennyit áskálódott ellenetek, mennyire rosszindulatú volt állandóan. próbáld velük megbeszélni, hogy ha nem is kiközösítés legyen, de legyetek vele óvatosabbak, és ne hallgassanak rá.

külföldi vagy egyébként?

2013. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem
2013. jún. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!