Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megharagudhat? Elveszíthetem?...

Megharagudhat? Elveszíthetem? Legjobb barátnőm, nagyon félek, valaki adjon tanácsot!

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm, akivel utálunk egy lányt. Ennek a lánynak a szülei szerveztek egy tábort, ahová öcsém menni akart, és a szüleim azt mondták, hogy menjek én is, hogy vigyázzak rá.

A barátnőm nem tudom, hogyan kezelné a dolgot, nagyon félek, hogy össze fogunk veszni! Most ballagott, nem is tudok vele már személyesen beszélni, csak msn-en. Nagyon-nagyon félek, jogosan?

Hogyan mondjam el neki? Nyugtassatok meg, segítsetek légyszi!


2013. jún. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Mond neki, hogy csak nyűg neked, kérd meg, hogy jöjjön ő is, mert egyedül nem bírod majd. Erre gondolom majd nemet mond (ha belemegy, probléma megoldva), aztán durcázz kicsit, párszor írd le milyen rossz ez így, aztán ígérd meg neki, hogy majd szivatod a lányt amíg odavagy.

Szerintem ennek hatnia kell.

ui: bocs ha nem érthető telefonról írok.

2013. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahh, ő nem olyan lány, ki van csukva, hogy jöjjön.:D

Semmi baj, értem, én is onnan írok :)

2013. jún. 27. 21:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Juj, most esett le a közte lévő rész. Ez jó ötlet, szerintem is hatni fog. Legalábbis remélem.. Köszönöm!:)

Ettől függetlenül várom a többi választ!

2013. jún. 27. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
örömmel segítettem. :)
2013. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!