Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy napra életet cserélhetn...

Ha egy napra életet cserélhetnél valakivel, kit választanál? Miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hugh Hefner de csak a csajokkal teli Playboy villa miatt!
2013. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Még sosem gondoltam ilyesmire. Nagyon tetszik a kérdésed. :D Hirtelen nem tudom, de tuti férfi lenne az illető :D Kipróbálnám, milyen egy napra férfinek lenni :D (ÉS persze aki a helyemre kerül, csak szenvedjen a női testemben :D haha)


L

2013. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 3 éves fiam helyébe szívesen! Azután biztosan sokkal jobban megérteném a "rosszalkodásait":)))
2013. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegre egy tok jo kerdes!


Lehet olyat is valasztani aki mar meghalt (pl. "elet"cserevel jonne egy idogep is), mert akkor Jezus. Kideritenem, hogy mi az igazsag...


Ha csak mai, elo szemelyt, akkor a paromat. Szeretnem atelni egy napjat, hogy megtudjam, milyen velem elni :D


34/N

2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha létezik olyan opció ,hogy senkivel sem ,akkor én azt választanám :) Tudom ,hogy ez így közhelyesen hangzik , de én szeretem ezt az egészet, jó lehetne egy kicsit jobb családi hátterem , lehetne egy normális barátnőm ,lehetnék gazdag ,de azt csak 1 napra kapnám meg és miután visszatérnék biztosan rájönnék ,hogy milyen semmiség az amit én soknak tartok :)
2013. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó válaszok érkeztek, ezekből is látszik, ahány ember, annyiféle gondolkodás
2013. jún. 29. 18:00
 7/7 anonim válasza:
Az osztályunkba járó csajéba akinek nagy melle van..... és szerintem tudjátok miért
2016. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!