Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnánk Kínaiakkal ismerke...

Hol tudnánk Kínaiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretjük a kínai kultúrát. Tudnánk nekik segíteni a magyar nyelvben, beilleszkedésben, boldogulásban Magyarországon, bármiben. Tudom, hogy zárt közösségben élnek, de aki régóta itt van, vagy itt született biztos lenne kedve magyar fiatalokkal ismerkedni, szórakozni, tanulni stb.

2013. jún. 30. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kávézókban? Én ott elég gyakran szoktam ázsiaiakkal találkozni, bár ők valószínűleg egyetemisták.
2013. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Józsefvárosi piacon. Etnikailag színes hely.
2013. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Asia center :D
2013. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebay.com-on
2013. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, és mégis hogy gondoltátok? Az Ázsia Centerben a parfümvásrálás közben megkérdezem, hogy "szia, nem szeretnél a barátom lenni?" Vagy e-bayen adjak fel hirdetést? A kávézót köszönöm, esetleg megmondanád, hogy melyikben?
2013. júl. 1. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szegedi vagyok, fogalmam sincs a pesti kávézókról.
2013. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kínában.
2013. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LPKata válasza:

Hello, Sziasztok (férjem Kínai, van jó pár Kínai ismink,.)

Hol laktok?

2013. aug. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!