Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neten hol lehet normális...

Neten hol lehet normális 16-20 évesekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Neten akarok. Chat.hu-ra szoktam feljárni néha, 3 évben egyszer találkozok normális emberekkel :D csak barátkozni akarok. Nem ilyen perverz, szexhiányos, analfabétákkal. Hol lehet ezt megtenni? 16L

2013. jún. 21. 14:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Neten szerintem nem nagyon, bár engem mostanában még élőben sem hoz össze a sors normális emberekkel:) 19F
2013. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Itt is lehet, mondjuk ebben a kategóriában.
2013. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó, akinek van kedve írhat :D
2013. jún. 21. 14:47
 4/29 piriiiiii ***** válasza:

A chat tényleg egy rakás fos, én még EGY NORMÁLISSAL SEM TALÁLKOZTAM OTT, Te örülhetsz, hogy taálkoztál egyel. :D

Én is 16 éves vagyok, szintén lány, és szeretek ismerkedni, szerintem határozottan jófej, rendes vagyok, humoros és jó zenét hallgatok, szóval beszélhetünk, kérdező. :D

2013. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:

#4: tudsz olyat mondani, aki saját bevallása szerint rossz zenét hallgat? ;)


Kérdező: Ha terskeresés céljából, akkor valamilyen társkereső, enm tudom, mi most a felkapott, csajok&pasik, vagy love.hu, de szerintem találni bőven. Ha beszélgetni, akkor pl. az érdeklődési körödnek megfelelő oldalak fórumai vagy hasonló.


Remélem, sikerrel jársz :)

2013. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

"szerintem határozottan jófej, rendes vagyok, humoros és jó zenét hallgatok"


Azt kifelejtetted hogy szerény is vagy. :D

2013. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mindenhol :D Habár neten tényleg nehéz ,mivel elég sok furcsa alaknak van határozottan sok ideje ;):D piriiiiii:DD már csak arra lennék kíváncsi ,hogy mit értesz te jó zene alatt.. :D 17/F
2013. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát amit ő hallgat. :D
2013. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 piriiiiii ***** válasza:
50%

Hmmmm.

Én tudom, hogy jó zenét hallgatok. Az a filozófiám, hogy minden relatív, kivéve a jó és a rossz közötti különbséget, meg a jó zenét. Tehát én tudom, mi a jó zene, és bizony azt hallgatom. Hogy mi az? 60-as évek, Doors, a Stones, Aerosmith, Who, Ted Nugent, sötöbö, Pokolgép, Omega, P.Box, P.Mobil, Hobo, meg amúgy mindenféle ilyesmi, igazából szinte bármi, ami nem az elmúlt 10 évben keletkezett, kivéve az alterzenéket, mert a Kispál pl jó, meg a Vad Fruttik is.

Szerény is vagyok, valóban, de, ami erényemben biztos vagyok, azt miért ne hangoztatnám? :D

2013. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ezek után szerintem egy papucsállatka sem akarna veled barátkozni. XD
2013. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!