Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet, hogy sehogy sem...

Hogy lehet, hogy sehogy sem találok barátokat, és senki sem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés
25/ L
2013. júl. 1. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
És te kíváncsi vagy másokra?
2013. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen! Én érdeklődöm, próbálok kapcsolatot tartani a régi ismerősökkel, de egyszerűen mindig azt mondják, hogy nem érnek rá, vagy van amelyik vissza sem ír. Már minden lehetséges embernek írtam a városban, de semmi nem jön össze, itthon ülök mindig és az idő csak telik. 1-2- vel Fb- on beszélek, de mindig van kifogás. És magától senki nem ír, azt pedig már nagyon szánalmasnak tartom, hogy így próbálkozok. Nem csináltam egyébként semmi rosszat a múltban, nem volt rossz hírem, semmi ilyesmi, csak eltűntem a suli miatt.
2013. júl. 1. 15:28
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Szia.

Sajnálom hogy ez veled a helyzet.

Nekem is vannak,voltak hasonló bajaim.


Amúgy lehet csak másutt kéne ismerkedned.

Mondjuk egy másik városban,vagy akár külföldiekkel,vagy az interneten (de ott csak megbízható oldalon,jól kiismerve az illetőt)


16/L

2013. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Igaz hogy idősebb vagy mint én,de ha gondolod írhatsz.
2013. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Arra vigyázz, hogy ha szóba állsz valakivel, ne magadról beszélj, hanem a másikról kérdezz. Magukról szeretnek beszélni az emberek, ha meghallgatod őket, valószínűleg népszerű leszel.
2013. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Kívülállónak szinte lehetetlen bekerülni egy összeszokott baráti csapatba. Én sem csevegek szívesen "idegenekkel", ha helyettük az időmet a barátokkal is tölthetem.

Ez nem az illetőt minősíti, teljesen természetes dolog. Én azért ragaszkodom a megszokott társasághoz, mert ők biztosan nem lehúzni akarnak, esetleg lelki szemetesládának használni.

2013. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt én megértem, de akkor egyedül kell maradnom? Csak mert mások inkább a sajátjaikkal vannak és nekem nem adnak esélyt? Mit tegyek? Nem lelki szemetesládának akarom őket használni. Én csak boldog a akarok lenni, élni, barátokkal lenni...
2013. júl. 1. 17:04
 8/15 anonim válasza:
53%

Szia!

Nekem is hasonló problémám van.

19 éves lány vagyok. Volt középsulis barátaim már a telefont sem képesek felvenni nekem, pedig elválaszthatatlanok voltunk.

A mostani sulimban meg barátkozni sem tudok senkivel, mert a szakomon ketten vagyunk lányok (vele jól kijövök, de neki is megvan a saját otthoni köre) A srácok között van egy három ember akikkel jóba vagyok, páromnak a barátai. A többi srác meg csak nyomul.

Eljárni az iskola miatt nem nagyon tudok sehova, gondolok például konditeremre, vagy valahol ismerkedni. De még ha lenne, akkor sem hiszem, hogy egy baráti kör is befogadna egy ismeretlent.

Te hol laksz most? Hátha azonos város :)

2013. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%
Ha van kedved irhatsz nekem is, kulfoldi vagyok ès most külfoldon dolgozok. 19 ora után 23 ig fent vagyok, nem nèzem a kinèzetet se felólem ha mázsát nyomsz. Ha akarod mèg az fb linken is el küldom. De csak duma semmi más! 22f
2013. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha gondolod, írhatsz :-)
2013. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!