Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem úgy hogy az egyik...

Miért érzem úgy hogy az egyik legjobb barátom egyben a legnagyobb riválisom és ellenségem? 18/F

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
bővebben? gondolom ez valamilyen nő ügy lesz.
2013. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeintem ez így elég paradox helyzet. Nem lehet a barátod az ellenséged. Vagy ő nagyon versengő típus.
2013. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy jó kis mondás: "Csak a barátaimtól mentsen meg az Isten, az ellenségeimmel elbánok magam is" :D
2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyik haveromról van szó.Tulajdonképpen csapattársam is. Pl:amikor valami sikerül neki az engem elszomorít és azt juttatja eszembe hogy szerencsétlenség vagyok és ezen rágódom viszont amikor nekem sikerül valami örömmel tölt el hogy neki nem sikerült. Állandóan keresem az olyan helyzeteket amikben rivalizálhatok vele illetve bebizonyíthatom hogy jobb vagyok nála.
2013. júl. 2. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem ellenség, hanem rivális ;) és teljesen természetes, fiúk szeretnek versengeni, én is szoktam versengeni haverokkal :D
2013. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem veszed túl komolyan, akkor egészséges rivalizálás néven elmegy.
2013. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm.. ez velem is így van néha.. hogy a másiknak van pasija, nekem nincs, ő szép én meg nem, neki sok haverja van, nekem kevés. Csak ne hagyd, hogy túl nőjön rajtad...
2013. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ezt ő érezhetné így :D természetes érzés,de nincs értelme :)
2013. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök természetes.. Nekem is van olyan akivel szinte mindenben hülyeségben a riválist látom és egész évben kb vele versengek. Akár miben jobb vagyok nála vagy valami jobban sikerül ,az az első ,hogy orra alá dörgölöm , de viszont ő is ugyan így viselkedik velem , de soha fel sem merült bennem az ,hogy az ellenségem lenne..
2013. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!