Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kimi Raikkonen és Sebastian...

Kimi Raikkonen és Sebastian Vettel jó barátok?

Figyelt kérdés
Vannak olyan oldalak ahol Kimi vagy Seb tagadja vagy azt mondja hogy a sajtó túloz. Mi igaz ebbõl?

#barátság #Sebastian.
2013. júl. 3. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

elvannak, ez látszik, tudnak egymással beszélni, de azért nem ülnek le együtt sörözni.

Még nem voltak igazi riválisok egymással szemben, mint pl Vettel vs Alonso, ezért vannak jóban.

Kíváncsi lennék mit alakítanának, ha jövőre csapattársak lennének.

Én pont nekik szurkolok, és örülnék neki.

2013. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is nekik szurkolok. Én lennék a világ legboldogabb embere ha egy csapatban lennének és tényleg jó barátok lennének.
2013. júl. 5. 06:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó barátok. Eggyütt szoktak teniszezni.
2013. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NewYorkGirl3 válasza:
Igen, tollasozni is szoktak együtt. Kimi több interjúban elmondta már, hogy egy F1-es buliban beszélgettek először komolyan, és meg is kedvelték egymást. Kimi - elmondása alapján - azt szereti a legjobban Sebben, hogy nem változtatta meg a siker, nyitott és őszinte maradt. Nekem ők a kedvenceim (Kimi elsősorban), nagyon örülök, hogy jó kapcsolatot ápolnak. :)
2013. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!