Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nem tudja esetleg valaki,...

Nem tudja esetleg valaki, hogy idén a Red Bullosok melyik szállodában szállnak meg? Illetve, melyik nap érdemes kimenni a hotel elé? Csütörtökön az érkezés napján, vagy esetleg a vasárnapi futam után is van esély őket látni a hotelnál?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

na, ez engem is érdekelne :D

Vettel <3

2013. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Álítólag a Kempinski holtelben szálnak meg mint mindig. Egy ott dolgozô mondta hogy minden Magyar Nagydíj alatt ott szállnak meg a Redbullosok. Tehát a Kempinski hotel. Azt sajnos nem tudom mikor érdemes kimenni oda de meg lehet próbálni csütörtökön.

Reméllem segítettem.

2013. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
És Vettel is ott száll meg? Mert akkor oda küldöm a bérgyilkosaimat.
2013. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kicsilány- válasza:
Tavaly a Four Seasonsban volt Vettel nem a Kempinskiben. Én a futam után voltam, és bár nem vagyok Vettel fan...sőt, de egy autogram erejéig csak levadásztam :)
2013. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!