Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha MINDIG én írok rá a "baráta...

Ha MINDIG én írok rá a "barátaimra" facebookon, és ők kb sosem rám, az azt jelenti, hogy telibe sz@rnak? Miután kezdeményeztem, általában el tudunk beszélgetni, csak nekem kell mindig köszönni.

Figyelt kérdés
Nemrég nem voltam netközelben 10 napig és egyik sem keresett. Barátok egyáltalán?
2013. júl. 9. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál netközelben, akkor látták, hogy nem vagy online, mégis minek írtak volna rád? Beszélgetni csak azzal lehet, aki ott van.
2013. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha otthon vagyok,ugyanez a helyzet.
2013. júl. 9. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is kiraktam kérdésbe :D


amúgy nálam is pont ez a szitu,mindig én keresek,írok rá a "barátaimra" elbeszélgetünk tök jól, akár 2-3 órát is.De sose kezdeményeznek ők.Így nekem az jön le,hogy nem is érdekli őket mi van velem :/

szerintem aki a barátom az rám ír.Mindig én írok szóval azt se lehetne mondani,hogy lehet ő(k) várják,hogy írjak,mert nem.Mindig én vagyok a kezdeményező.

Teljesen átérzem a helyzetedet!


Én most azt csinálom,hogy bent vagyok facen,de nem írok rá senkire sem.Ha 1 hónapig nem keresnek akkor tuti,hogy sz@rnak rám! :(

2013. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem jó az önsajnálkozás. Ha valakire ráakar írni valaki megteszi. Ha mindig Te írtál rá, akkor már megszokták, hogy úgy is keresed őket. Azon nem gondolkoztatok, hogy sok dolguk van és nem érnek rá arra, hogy nézzék mikor vagytok fenn? Nem kell ennyire szomorkodni ez miatt. Keressetek elfoglaltságot, mozduljatok ki, ne csak a facebook előtt üljetek. Viszont, ha tényleg szarnak rátok, azok nem is igazi barátok, akkor értelmetlen, hogy keressétek őket.
2013. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eper333 válasza:
Ebből nekem is elegem van már, hogy csak én írok.. Nekik nem jut eszükbe kezdeményezni de folyton osztogatnak és ők mondják ők azok akik a másikkal foglalkoznak de velük nem.. Érdekes..
2014. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "van jobb dolguk is, mint a Facebook" elég lepusztult duma. Aki barát az elér, akár Facebookon, akár élőben, akár telefonon. Kérdező: Szerintem hagyd őket.Nekem is volt ilyen. A számom is megvan nekik, de annyi nincs bennük, hogy dobjanak egy max. 20 forintos SMS-t. Szard le őket, ennyit érnek. Kb. semennyit.
2014. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!