Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen becenevet adjak a LÁNY...

Milyen becenevet adjak a LÁNY barátomnak? Folyton azzal faggat, hogy milyen becenevet adnék neki. Van barátja, és őt szereti, viszont arra kíváncsi, hogy milyen becenevet adjak neki. Nem adhatok akármit, mert csak a barátja vagyok. Tehát, mi legyen?

Figyelt kérdés
Folyton azzal faggat, hogy milyen becenevet adnék neki. Van barátja, és őt szereti, viszont arra kíváncsi, hogy milyen becenevet adjak neki. Nem adhatok akármit, mert csak a barátja vagyok. Tehát, mi legyen?
2013. júl. 10. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk a keresztnevéből, nem logikus? Vagy most mit vársz? Hívd kis sárga mitokondriumnak.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Valamit ami jellemző rá,de nem hogy pl:szőke,hanem valami személyesebbet.Egyik fiú ismerősömet Borzasnak hívják a barátai mert alapvetően mindig olyan borzas haja van és nem lehet vele mit csinálni.
2013. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Vagy a vezeték/keresztnevéből valami.2.voltam.
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen mondjuk kiszhülepica.
2013. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A TE barátod, TE ismered őt, TE tudod hogy néz ki, mik a szokásai! Szerinted kinek kellene ezen elgondolkodni?

Nem véletlenül téged kérdez.

Szerintem az már egy szegénységi bizonyítvány, ha annyi szókincsed nincs, hogy kitalálj neki egy becenevet!

2013. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen mondjuk Pinuka. Ha a párja számon kéri, mondd azt halál komolyan (van is alapja), hogy ez angolszász nyelvterületen egy fafajta (pinetree). De nem faszán.
2013. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Drága Oleanderszender Pillangóm.
2013. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Báthed
2013. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!