Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek? Nem szeretném...

Mi tévő legyek? Nem szeretném elveszteni ezt a barátságomat. (a történet lenn)

Figyelt kérdés
Szóval van 1 fiú aki jövőre a gimnáziumban osztálytársam lesz, nagyon jóba lettem vele, én csak barátként tekintett rám, és ő is (vagyis ezt mondta), aztán egyik nap hülyéskedtünk, h úgy szólítottuk egymást h kicsim,életem értelme meg ilyenek de csak poénból, aztán egyszer csak szerelmet vallott.. és nem poénból.. én elmondtam neki, h ilyen jó fiú barátom még nem volt és ezt egy kapcsolattal nem szeretném elrontani.. aztán ezután mintha kicserélték volna.. bunkó lett velem, nem r vissza, az utcán nem köszön.. én őt mint barátot annyira megkedveltem h fáj ez.. mi tévő legyek?
2013. máj. 28. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért azt neked is érezned kellett, hogy tetszel neki, tetted alá a lovat ezzel az élcelődéssel is, amit leírtál, ezt azért két jó barát nem sűrűn csinálja.

A reagálása meg tipikusan az elkényeztetett, sértődött kisfiú esete, aki nem bírja elfogadni, ha valami nem úgy van, ahogy ő eltervezte. Ezt már a szüleinek kellett volna megtanítani, hogy az életben vannak negatív dolgok is.

Szerintem ne kapkodj utána két kézzel, mert ha valóban szerelmes volt, az nem múlik el 1-2 nap alatt, ráadásul te sem fogsz tudni már ezek után őszintén barátként tekinteni. Amúgy a legritkább esetben fordul csak elő fiú-lány barátság, mert az egyik fél mindig többet akar, ami teljesen természetes.

Hagyd, hogy hagy duzzogja ki magát, aztán ha azután sem köszön, nyugodtan beszólhatsz neki, hogy milyen kár, hogy csak ilyen áron ismerhetted meg az igazi oldalát.

2013. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de amikor még volt az a 'kedvesem,dárgám stb' nem sejtettem h bejövök neki mer leszögezte, h csak barátok vagyunk.. szóval érdekes

de köszönöm a válaszod!!!

2013. máj. 28. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ennek már lőttek, de szerintem nyertél a dologgal.

A helyedben akkor sem sírnék utána ha már kihisztizte magát, mert ez eléggé gyerekes magaviselet.Az érzelmeket meg kell tanulni kezelni és tudni kell reagálni bizonyos dolgokra.

Szerintem hagyd a fenébe.

2013. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!