Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova menjek? Barátokhoz, vagy...

Hova menjek? Barátokhoz, vagy Szerelmemhez?

Figyelt kérdés

Már egy hete megbeszéltük barátaimmal, hogy összeülünk egy kis vacsira, utána iszogatnának (én nem akarok inni). Benne is voltam.

Barátommal mostanában elég ritkán tudunk találkozni, mert dolgozik, utána meg megy ki a földre és valamikor fél10-kor ér haza. Most lenne egy kis szabadideje, igaz, hogy most találkoztunk a hétvégén, de ki tudja, hogy mikor tudnánk megint.

Tehát pont egy napra esne a kettő, nekem már ki is ment a fejemből a barátokkal való találka. Mostanában hívtak buliba is, de én diszkóba nem szeretek járni, aztán volt, hogy hívtak egy kerti sütögetésre, akkor meg nem voltam itthon, meg még sokszor hívtak sok helyre, de kb 1 hónapja nem voltam velük sehol (mert vagy nem értem rá, vagy fáradt voltam és inkább itthon töltöttem az éjszakát).

Nekem inkább Szerelmemmel lenne kedvem lenni, de a barátaim meg már nem tudom, hogy mit gondolhatnak rólam. Barátomat meg nem hívták meg a vacsorára... pedig az jó megoldás lenne, ha ő is jöhetne.

Ilyen helyzetben ti hova mennétek? 18/L

(Bocsánat a hosszú kifejtésre, de így minden részletről tudtok. Előre is köszönöm a válaszokat!)



2013. júl. 14. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Kérdés, hogy szerelmeddel mióta vagytok együtt, mennyire komoly közöttetek a kapcsolat

2. A barátaid, ha igazán barátok, meg kell, hogy értsék, ha most sem hozzájuk csatlakozol

3. Ha szerelmeddel már egészen komolyra fordult a kapcsolat, akkor legszebb ideje, hogy barátaid is megismerjék. Akkor először a szerelmedet kellene rábeszélni, hogy menjen veled, utána a barátoknak szólni, hogy oké, megyek, de készüljetek úgy, hogy nem egyedül!

2013. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy elviheted-e a barátodat, ha igen, akkor probléma megoldva, ha nem, akkor legalább lesz kifogásod, hogy miért nem találkozol a barátaiddal.
2013. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Komoly a kapcsolatunk a Barátommal, 11 hónapja vagyunk együtt. Barátaim ismerik őt. Nyilván ha nem hívták őt, akkor azért nem hívta a házigazda, mert nem is akarta. Bár megkérdezem őket, hogy mit szólnának az ötlethez. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. júl. 14. 11:38
 4/5 Justicar ***** válasza:
"bros before hoes"
2013. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreírtam. Szóval 13 hónapja vagyunk együtt, és nem a barátaimhoz mentem, hanem Szerelmemhez. És jó döntést hoztam.
2013. júl. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!