Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy győzzem meg az embereket...

Hogy győzzem meg az embereket arról, hogy közösségi vagyok?

Figyelt kérdés
Ti milyen embert tartanátok megfelelően közösséginek? Én egy emberkerülő valaki vagyok, aki ki van ábrándulva a világból, de ezzel nem ártok senkinek, de mégis neheztelnek rám a többiek. Hogy hitessem el velük, hogy nem vagyok full önző és énközpontú?
2013. júl. 16. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Úgyhogy mondjuk eljársz közéjük...


Bonyolult kérdés volt amúgy, kőkemény 2mp-t gondolkoztam rajta, de meg olyan hülye vagy, h felteszed itt kérdésnek..ahelyett, hogy megválaszoltad volna saját magadnak.

2013. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó oké eljárok közéjük, és aztán? Mit mondjak? Mit tegyek?
2013. júl. 16. 12:14
 3/8 anonim válasza:
Ha ennyire nem tudod mit kell csinálni közösségben akkor először szerintem valami közösségi oldalon chatelj. Társaságban nem szoktunk azon gondolkodni, hogy mit tegyünk. Szimplán jön. Mit mondj? Kapcsolódj bele a beszélgetésbe: lehet időjárás, munka, stb. Először csak általános dolgokról beszéljetek aztán egy idő után úgyis megismerek a valódi éned.
2013. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez az. Nem akarom a valódi énemet megmutatni, mert depressziós vagyok, és nem is akarok változni, mert én ilyennek érzem magam jól. De úgy látom, hogy mások nagyon félnek a depressziótól, és folyton az olyan témákat keresik, amik őket feldobják. De mivel nekem nincs igényem arra, hogy bármi feldobjon, gőzöm sincs, hogy mik ezek a pozitív dolgok? Mi az ami az emberek többségét feldobja, és hallani akarják?
2013. júl. 16. 12:53
 5/8 Kameko-san ***** válasza:
Dicsérd őket. Kérdezz a hobbiaikról, kedvenceikről, aztán beszélgess velük ezekről. Keress új vicceket és meséld el nekik. Vagy csak hagyd őket beszélni és próbálj érdeklődőnek tűnni. (Ezek 99%-ban bejönnek, én már 3 éve csinálom ezt. Mondjuk az indok kicsit más mint a tied.)
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdező, először szabadulj meg a depressziótól... különben ez egy halott ügy.


Építs önbizalmat, keress valami célt az életedben, ami visszaigazoolást ad, hogy értékes ember vagy.. másképp nem fog menni. Nem fogsz tudni feloldódni az emberek közt...

2013. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xeniah ***** válasza:
Ha nem vagy közösségi, nem fogod tudni meggyőzni az embereket arról, hogy közösségi vagy, mert úgyis kibukik a saját személyiséged előbb-utóbb. Nem hinném, hogy tényleg jól érzed magad depressziósként, ez is inkább egy elkerülő módszer: ha azt mondod, hogy igazából te szereted ezt az állapotot, akkor kevésbé fáj. Próbálj meg ne magad körül forgolódni, kezdj el érdeklődni az emberek iránt. A kérdezés egy jó módszer, a legtöbb ember szivesen válaszol kérdésekre (persze nem magánéletbe vájkálós kérdésekre gondolok). Ne görcsölj rá a dologra, próbálj meg kis lépéseket tenni, és örülni a kisebb sikereknek.
2013. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha annyira depressziós vagy keress depressziós társaságot, hátha annyira abszurdnak hat kívülről a depresszió hogy röhögve otthagyod őket és mersz menni "normális" emberek közé.

vagy tudom is én ha értelmes és eltökélt vagy és tényleg szeretnél társaságba menni akkor egyszerűen tedd azt eleinte ismerősökkel barátokkal ha meg ilyened nincs akkor , tiszta lappal indulhatsz bármilyen társaságban hiszen fogalmuk sincs ki vagy még.

tehát ha tényleg akarsz ilyesmit próbálkozz

2013. júl. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!