Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A suliban csúnyákat mondanak...

A suliban csúnyákat mondanak rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5.-es vagyok most megyek 6.-ba azok akik most mennek 8.ba ugy velik h en nem a koromhoz illetoen öltözködöm ler*biztek.

Van olyan polom amibe kint van a hasam,de nyar van.

Meg csinaltam a fenekem felett a derekamnal egy csillamtetkot.és furan veltek......meg ha elmegyek elöttük elkezdenek hallkan beszelni.mit tegyek h elkerüljem ezeket a beszolasokat ?most ne már pont a ruhataramon kellene javitani...



2013. júl. 18. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért 12 évesen még kissé vissza kellene fognod magadat, vagy kellemetlen esetleg veszélyes szituációba kerülhetsz.

Ennyin idős korban tetkót sem kellene még viselned.

A tetkódat inkább takard el a pólóddal!

2013. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most vagy beletörődsz vagy nem.ha nem akkor szólj be mindenkinek hogy akinek nem tetszik az ne nézzen oda és hogy bekaphatja! :)

Ilyen fiatalon nem a ruhatárad ékes darabjaival kéne foglalkoznod!Most az a fontos hogy az iskolában jól teljesíts és minél jobb eredményt érj el mert csak akkor lesz belőled valaki.Lehet hogy ezt Te még nem így fogod fel,de Én már a felnöttek világában élek és tudom hogy mennek a dolgok!

2013. júl. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Viccen kivül, én is ler*bizem az ilyeneket!Volt is rá példa, hogy a csaj képébe mondtam.A lány visszaszólt én meg visszakézből kevertem le neki.


A tanács:

-Öltözz normálisan és nem r*biznek le!

-Ha így öltözködsz akkor viseld el, hogy ler*biznek!

-Ha így nézel ki és ler*biznek akkor ne szólj vissza, hacsak nem tudsz verekedni!

2013. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem nézek ki úgy mint egy ribi...ők is ugyan ilyenek meg még sz osztálytársaim.most nekünk csak ilyen fél pólókra telik....a csillámtetkót pedig gyerekek szoktak hordani
2013. júl. 18. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

De igen, változtass a ruhatáradon!

Mellesleg most nem nyári szünet van?

2013. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint valami r*biképző aza suli.-.-" Én 9.-es létemre (most ballagtam 8-ból) nem öltözködök úgy, mint te 6.-ban. Tudod ott lehet divat ez a stílus, de ha a mi sulinkban jelentél volna meg így az tuti hogy még a fiúk is ler*biznek nem csak a lányok!
2013. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én csak táborba voltam így iskolai tábor és ott látták
2013. júl. 18. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért az iskolai táborba némileg lazább öltözet is megengedett, mint az iskolába. Na meg a táborokból általában szokás strandra járni, tehát ha jobban meggondoljuk, akkor azért a dolog nem annyira gázos, mint elsőre tűnik.
2013. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem inkább ne fogadj el pénzt szopásért lehet akkor abbahagyják.
2016. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!