Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar általában egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar általában egy lány barátkozni fiúval? A lányok úgyis egymással beszélik meg a dolgaikat, akárcsak a fiúk.

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm aki pár naponta ír nekem. Kérdezgeti h mikor milyen buli lesz meg ilyenek. Volt nálunk bulizni párszor és már nagyon régóta ismerem. Tudom hogy az idősebb férfiak jönnek be neki és azt se rejtette véka alá hogy a pénzes csávók. Én fiatalabb is vagyok nála meg gazdag se vagyok úgyhogy tuti nem akar velem járni. Amúgy szép lány, volt pár ismerősöm aki hajtott is rá.

Pár csajjal megy bulizni és nemrég hívott engem is. Amúgy azokat nem ismerem csak őt.


Egyébként nincsenek lány barátaim. Volt régebben akivel haverkodtam de lett barátja és azóta nem beszéltünk.


2013. jan. 25. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy önbizalomhiányos kisegér, aki azzal vígasztalja magát, hogy ő csak idősabb hapsikkal jár. Egyébként minek feltételezésekbe bocsátkozni? Ha tetszik a nő, próbálkozz be nála, ha elhajt, egy gonddal kevesebb és nem kell hülyeségeken agyalnod tovább.
2013. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy ős öreg trükk, amivel a pasikat becserkészik..
2013. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert szimpatikus vagy neki, de nem vagy elég idős meg gazdag.
2013. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én például azért mert jobban kijövök a fiúkkal.Nem vagyok egy csajos típus.Engem nem érdekelnek a plázák,a műkörmök,a szoli meg a shoopingolás.Viszont jobb egy fiú barát,mint sok kétszínű barátnő!Amúgy,meg a fiúk sokkal megértőbbek,humorosabbak,toleránsabbak mint a nők.Legalábbis az én fiú haverjaim,barátaim ilyenek:)
2013. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De ő nem fiús. Mindig úgy kiöltözik, divatos ruhákban jár, mindig kivan festve, smink nélkül 10 éve nem láttam :D

Ha beakart volna cserkészni akkor már megtette volna mert volt rá elég ideje.

2013. jan. 25. 10:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell fiúsnak lenni valakinek, hogy fiúkkal barátkozzon. Én kifejezetten nőies vagyok, mégis rengeteg fiú barátom van, mert ők nem olyan sunyik, mint a nők. Bajuk van, megmondják, nem jópofiznak velem, a hátam mögött meg elmondanak mindennek, mint a nők.
2013. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy barátnőjének jössz be! És azt akarja hogy találkozzatok! Erre nem gondoltál?
2013. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem is van hasonló fiú-lány barátságom.

Tulajdonképpen kettő is.

Az egyik ugy alakult ki, hogy hajtottam a csajra, de aztán valami miatt, mindketten inkáb barátként kezdtünk tekinteni a másikra, és mindent megbeszélünk! de tényleg mindent...aktuális pasi, meg csaj, kivel járok ő kivel van, miylen a szex stb stb mindent!

a másik egy internetes fórumon kezdődött, ott sosem voltunk "kiszemeltek" a másiknak, csak jofejség, barátság, rokonszenv...

mindkét esetben naponta tartjuk a kapcsolatot :D

2013. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúkkal nőttem fel, velük játszottam mindig, soha nem szerettem a lányokat. Most is jobban kijövök a fiúkkal, sokkal őszintébbek, mint a lányok. A lányoknál sűrűn érzem azt, hogy kihasználnak, hasznot húznak belőlem, ez a fiúknál nincs. Általában nőiesen öltözködöm, habár ahogyan a magassarkú, úgy a Converse csuka is része a ruhatáramnak. Egyszerűen nem vagyok tipikus lány. Szeretem a focit (nézni is és játszani is), a barkácsolást, szeretem az akciófilmeket, egy disznó viccen is dőlök a röhögéstől, nem vagyok sértődékeny, egyszerű (nem mindig kiszámítható) és racionális vagyok, van egy reális képem a világról, ami a lányokra nem jellemző. A másik, ami zavar a lányokba, hogy 90%-uk olyan buta, mint a föld. Tisztelet a kivételnek! Persze vannak lány barátaim is, nem erről van szó, csak ha komolyabb dolgokról kell információ, vagy tanács, akkor előbb kérem ki egy fiú véleményét, mint egy lányét. Egyébként vannak lányos tulajdonságaim is. Nem csináltatok ugyan műkörmöket, de tartós lakkozást igen, sminkelek is (mindig diszkréten), vásárolni viszont nem úgy megyek, hogy minden üzletbe lófrálok, hanem megvan a kedvenc üzletem/üzleteim, ahol megtalálok mindent magamnak. Barátnőkkel soha nem megyek vásárolni, mert fél óra múlva megunom. 22L
2013. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szintén fiúkkal nőttem fel,és hiába nézek ki "plázacicásan" -mások szerint-,néha abszolút pasisan viselkedem.sokkal,de sokkal jobban meg tudom pasikkal beszélni a dolgaimat,mint a lányokkal. ez van,ha válás után öcséddel apudnál maradsz,és a családban szinte nincs lány rajtad kívül :)
2013. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!