Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet a régi a...

Szerintetek lehet a régi a barátságunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A legjobb barátommal vesztem össze 4 hónapja. Én lány vagyok ő fiú. Az egyik haverjába és volt osztálytársába voltam már akkor is teljesen belezúgva, és azóta, 4 hónapja járunk. Eleinte a mostani barátom nagyon szemét volt velem, nagy csajozó volt, de megváltozott, és ő is tudja, hogy szemét volt velem. Mikor ki voltam borulva a legjobb barátom vigasztalt, én sosem kértem, mert az ilyen dolgokat inkább magamban tartom, mégis mellettem volt. Aztán amikor találkozgatni kezdtem a haverjával, ezt nem mondtam el neki, és azt mondta nekem, hogy kihasználtam őt, és nagyot csalódott bennem. Mint utóbb kiderült, ő úgy érezte, többet akarok tőle, mint barátság. Most újra beszélünk... Lehet ez a régi barátság? Hiányzik :( 17/L


2013. júl. 18. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A múlt, sohasem múlik el nyomtalanul.
2013. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nem oké. Fiú a legjobb barátod? Ajjaj... Örökös vitatéma, és kétlem, hogy erről meg tudnánk egymást győzni. DE! Elmondom, nálatok miért NEM működhet véleményem szerint: Huzamosabb ideig barátkoztatok egymással. Belementetek a játékba, ő meg vonzódni kezdett hozzád. Beismerte, hogy többre vágyik (ha jól vettem ki a szavaidból). Te összejöttél egy másik kandúrral, aki egykor szemét volt veled. Ez milyen frusztráló lehet már. Miközben a kis ,,legjobb barátod" a csillagokat lehozta volna neked az égből. Szegény srác éjjel nappal abban reménykedik, hogyha ,,hű társad" lesz a nehéz pillanatokban (akár igényled, akár nem), rájössz, hogy ő lesz a tökéletes herceg számodra, nyakába ugrassz a lemenő júliusi nap fényében, közben szól a ,,take my breath away - a Top Gun-ból... De ez nem így lesz. Te is tudod. Mert te a másik Lordot választottad. Az a szerencsétlen meg csak szenved, minden egyes percben, amikor eszébe jut, hogy a cimbi ,,elhapolta" előle élete kuglófjának egy szem mazsoláját. Egyre csak frusztráltabb lesz, és minden fiúra féltékeny lesz, aki csak 3 méteres körzetben megközelít. És egyre csak nőni fog a valószínűség, hogy összekaptok valami apróságon ürügyén. Én elhiszem, hogy hiányzik. Te a barátságára vágysz, amit ő feltétel nélkül megadna neked, ő rád vágyik... Na itt a gond! Ne érts félre, nem hibáztatlak, és nem sajnálkozom a kis barátod miatt, csak azt próbálom érzékeltetni, hogy nagy valószínűséggel milyen forgatókönyv szerint zajlanának a dolgok, ha feltépnétek újra egy ilyen sebet.
2013. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerős... Én is érzelmi szemetesláda voltam a nőknek, aztán összejöttem valami bunkóval. Mostmár én vagyok a bunkó. Ha van töke a "barátodnak", elküld téged a pcsába, és a talpára áll.


Látjátok, lányok, így fogynak el a kedves srácok...

2013. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Összejöttek

Basszus, még jó hogy visszaolvastam, ha későn is! :)

2013. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem használtam érzelmi szemetesládának, ha ovlastad, NEM KÉRTEM, hogy legyen mellettem!
2013. júl. 21. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy nem kérted, mégis az volt. Meghallgatott, és veled volt, amikor magad alatt voltál, nem? Akkor meg? Neki természetes volt hogy segít neked, mert azt hitte ezzel fog téged megszerezni.
2013. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor most kinek is a hibája? Nem kértem, hogy mellettem legyen egyszer sem. Soha nem szoktam a bajaimról beszélni, MINDIG megtartom magamnak. De tudod, ez a baj a pasikkal. Ha egy csaj beszél velük, mindjárt azt hiszik, hogy szerelmes beléjük, és akkor mindig a csaj a büdös ribi, mert nem viszonozza azt. Egyébként az elején még ő is ki volt akadva egy másik csaj miatt, tehát én is meghallgattam őt. Sajnálom, hogy téged sokan helyeztek friend zone-ba, de ezért ne engem hibáztass. Ő el se mondta nekem, hogy szerelmes lenne belém, ki kellett volna szívnom a kisujjamból, vagy mit akarsz?
2013. júl. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!