Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rockerek? Barátkoznék hasonló...

Rockerek? Barátkoznék hasonló korú rockerekkel, én magam is az vagyok. Valaki? 14/nő

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 17:20
 1/9 anonim válasza:
100%
13/L Még csak most kezdtem el a stílussal foglalkozni, de nagyon szeretem ezt a zenét, és a popot el sem tom viselni!
2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi idősen kezdtem el a rock iránt érdeklődni, azóta mást nem is hallgatok jóformán. Jó látni, hogy mások is vannak hasonló zenei ízléssel ;) Írj ha gondolod. 17/f
2013. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Tavaly óta érdekel a rock zene, az óta szinte csak azt hallgatok, néha metált, és bár soha nem vallanám be senkinek,de néha megtetszik egy-egy pop szám, de ez titok! :D 14/lány
2013. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"14/nő"


Na ezen jót röhögtem :D Meg a "pár napja kezdtem hallgatni rockot" szövegeken is :D

2013. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 14/lány bénán nézett ki xD Örülök hogy jót röhögtél xDD
2013. júl. 21. 18:59
 6/9 anonim válasza:

Èn is rocker vagyok írj ha szeretnèl 14/L

Milyen bandákat hallgatsz.

2013. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"Barátkoznék hasonló korú rockerekkel, én magam is az vagyok"

Okés,de rockon belül milyen műfaj? :D

Még azt azért leírhatod :D Én am Sepultura,Road,Depresszió,Cannibal Corpse,Nickelback.

Magyarán rock/metálon belül mindent :D


15/F

2013. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Jó magam is Rocker vagyok,viszont én ebben nőttem fel.Szóval mióta érettebb lettem és értem a dalokat,képes vagyok átérezni őket,na azóta vagyok igazi Rocker.:) Egyébként Rock,Metál.Goth körökben mozgok. 15/L
2013. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is szívesen barátkoznék hasonló ízlésű/stílusú rockerekkel :) Pesten valaki? :D

15/L

2013. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!