Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 19 éves lány vagyok, és igaz...

19 éves lány vagyok, és igaz barátnőt keresek már nagyo régóta. Van köztetek aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

én igen :)

ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan


21/L

2013. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. 36/F
2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni nekem is írhatsz 17/L Bp mellett
2013. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök az érdeklődésnek! (én debreceni vagyok,ezt korábban elfelejtettem említeni,de az sem számít ha az igaz barátom a világ túlfelén lakik,csak találjak rá!:) Mivel még most regisztráltam,amikor ezt a kérdést feltettem,nem tudom itt igazán hogyan lehet kapcsolatot teremteni,de aki esetleg leírja a facebookos elérhetőségét,szívesen ráírok,hogy privátabb legyen,én sajnos nem merem itt ezt megtenni,mert nem akarom hogy valamely ismerősöm rám ismerjen itt,ezért megértem aki szintén így van vele.De örülnék egy igaz barátnőnek:)
2013. júl. 8. 13:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől,közben kiszúrta a szemem hogy küldhetek privát üzenetet:)
2013. júl. 8. 13:31
 6/7 anonim válasza:
Én is :)))
2013. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aki jóbarátnőm lenne írjon rám privátban:)
2013. júl. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!