Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan döntsek? Lenne egy...

Hogyan döntsek? Lenne egy lehetőségem külföldi munkára, jól is fizetne, viszont nem olyasmi, ami nagyon érdekes lenne. Alacsonyabb szintű, mint amit tanultam, és nagyobb terveim vannak/voltak.

Figyelt kérdés

Közben itthon is alakulni kezdtek a dolgaim, van egy jónak tűnő lehetőség, ami viszont hosszabb távú lenne, ergo most még pénzben nem nagyon vagyok sehol.


Sajnos nagyon hirtelen kell döntenem, a külföldi lehetőség nem vár. Mit csináljak? :s Nem akarom feladni, amit itthon elkezdtem felépíteni, viszont ez a másik nagyon kecsegtető...

Ti hogyan döntenétek?



2012. nov. 21. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok és a külföldi munka mellett döntöttem. Ez azonban nem jelenti azt, hogy neked is így kellene tenned, lehet, számodra a másik választás lenne az előnyösebb.
2012. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy dilemmában vagyok. Igazából az a szörnyű, hogy nagyon sürgetnek a döntéssel, így teljesen beszorítva érzem magam, és félek, hogy a kapkodás miatt fogok végül rosszul dönteni.

Az a baj, hogy mennék én amúgy nagyon szívesen - mindig ez volt az álmom -, de közben itthon elkezdtem egy nagyon jó iskolát, meg csomó mindent, munkám is lett... Szörnyű belegondolni, hogy akkor ezt most mind feladni, és elindulni az ismeretlenbe. :(


Ha nem gond, le tudod írni kicsit pontosabban, hogy nálad is így volt-e?

2012. nov. 21. 18:46
 3/6 Pipci válasza:

milyen munkáról lenne szó? én személy szerint szivesen mennék, ha lenne lehetőségem, mert szerintem jobban megfizetnek százszor mint itthon.

de persze ez a te döntésed. ebbe nem nagyon szólhat bele senki.

2012. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Irodai munka, de a végzettségemnél alacsonyabb, és - mint mostanra kiderült - nagyon rossz fizetésért. Az itteninél persze jobb, de, ha figyelembe vesszük a kinti szokásokat, és életszínvonalat, akkor, most már tudom, igencsak "át akartak vágni".

Csak forintra átszámolva nézett ki jól. :(

2012. nov. 22. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért akartak átvágni?Mivel?

Külföldön is tudsz álommelót kapni sőt ember sőt,ha kint vagy pályázhatsz is rá,vagy miért nem pályázol ilyen melót mint amit itthon csinálsz.

Sulit meg kérd,hogy könnyített tanrenddel csináld.Hidd el,kint szakképzettséggel simán gazdag leszel és ez nem vicc.

2012. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A pénzzel akartak átvágni, mert nem tudtam, hogy az, amit ajánlanak, még a "minimálbért" sem éri el. (Nincs kinn minimálbér, tudom, de messze meg sem közelíti a szakmában megszokott összeget, csak forintra átszámolva hangzott jól.)


A sulit nem tudom kintről megcsinálni, ez az ügyvédi kamara által szervezett kötelező oktatás, amiről hiányozni sem szabad. :( Ha kimennék, ennek biztos vége.

2012. nov. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!