Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kigyúrt meleg srácok, nektek...

Kigyúrt meleg srácok, nektek bejönnek a vékony fiúk?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nanááá

fél kézzel hanyatt vágom azt annyi :) sztem jó az! :D


miért kérdezed? legtöbb nagyon kigyúrt a nagyon vékonyat keresi

2013. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bár így lenne.. nekem nem így tűnik
2013. júl. 24. 15:55
 3/5 anonim válasza:
Szerintem sem. Újabban a kigyúrt kigyúrtat keres. Állítólag én jobban nézek ki mint a melegek 85%-a, mégse találok kigyúrtat
2013. aug. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor rossz helyen tapogatózol. Tudok nem egy, nem kettő bas.. kigyúrt srácról, aki nem csak a minél femininebb, finomabb, már-már lánynak számító srácokat szereti, hanem tetejébe még azt is, ha ez a vékony kislány jól se..berakja. Ahogy belegondolok, elég vicces h a 150 kilós egybenyak srácot az 50 kilós kislányka rendezi le, de hát ilyen az élet.

De nem értelek, hol keresel és hol nem találsz? A sok hülye szövegre ne figyelj, sokszor még az is pofázik és bu..izik, aki utána meg kúratja magát titokban ...

2013. aug. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
talán azért mert ekkora arcod van harmadik ;)
2013. aug. 30. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!