Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz lenne, ha internetr...

Nagyon gáz lenne, ha internetről próbálnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Mivel a régi kapcsolataim (ismerősök, barátok) eléggé kikoptak, az emberek megváltoztak, eléggé rossz irányba. Közel sem egy hullámhosszon vagyunk... így konkrét emberek nincsenek. Valójában nem csak interneten, szeptembertől megyek új suliba, tanfolyamra...

2013. júl. 24. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a legjobb barátaim nagy részét internetről ismertem meg. Van akivel már 5 éve barátok vagyunk, pedig netről ismerjük egymást, és akkor még csak 12 évesek voltunk! :D
2013. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj,én is szoktam interneten barátkozni.
2013. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz :D én is szoktam :P De azért egy két barátoddal aki a való életedben is az, azzal kéne ápolni a kapcsolataidat, és elmenni szórakozóhelyekre, és ott is lehet sok barátot szerezni :)
2013. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már 7 éve tartom a kapcsolatot az egyik barátommal. :)
2013. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem így még könnyebb is olyanokat találni, akikkel hasonló az érdeklősédi körötök, stb, mintha élőben próbálkoznál.


Egyébként merre laksz? Korod, nemed? Én szívesen barátkozom :) Elég ha privátban válaszolsz.


19/L

2013. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az összes barátomat a netről ismerem. Van, akivel csak ott tudjuk tartani a kapcsolatot, de sokukkal egy idő után találkoztunk személyesen is és azóta elválaszthatatlan nagy barátok vagyunk. :)
2013. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátaim, haverjaim nagyrészét az internetről ismertem meg, érdeklődési kör alapján, természetesen a kapcsolattartás velük nem már nem csak a neten történik, amennyire persze a távolság engedi.

Semmi gáz nincs benne.

2013. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!