Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lehet a legjobb...

Mi baja lehet a legjobb barátomnak? Nagyon kezd elegem lenni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb barátnőm nagyon furán viselkedik. Suliban sülve-főve együtt vagyunk, együtt megyünk, együtt jövünk, mindent megbeszélünk és nagyon jól elvagyunk egymással. Most, hogy itt a nyári szünet, ő egyáltalán nem keres engem. Én keresem őt, szervezném a programokat, hívom őt ide-oda, és mindenre van valami kifogása. 1-2 alkalommal hazudáson is rajtakaptam már, de nem szóltam neki.. Nem keres, nem jön el velem szinte sehova, ha igen akkor is kb. egy fél órás könyörgés után. Ha hívom őt hozzánk, esetleg sétálni, vagy írok neki hogy rég beszéltünk, az a válasza, hogy neki más dolga van.. (mikor, egész nap otthon ül és ezt biztosra tudom) ... Nem tudom mit csináljak, úgy érzem neki nem számít ez az egész barátság, pedig nekem ő nagyon fontos. (De érdekes, suliba végig velem van, meg iskolaidőben). Más barátnője nincs, (nemtudok róla), szóval nem értem..

Kérlek segítsetek!

Köszi!

14,5/L



2013. júl. 25. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem kimozdulos tipus!

pl én forma 1 függö vagyok, nemrég volt f1 auto kiállítás, a legjobb barátom mondta, h ö megy ,de én nem mentem :'(

Nem tudok kimozdulni, csak oda megyek ahova kell (suli)

17,7 F

2013. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Erre már én is gondoltam.. te miért nem szeretsz kimozdulni?
2013. júl. 25. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom!

Vannak ilyen emberek pl a barátnöd

2013. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok mint a barátnőd, hogy annyira nem szeretek kimozdulni.

De persze van amikor nagyon jó kedvem van, és sülve-főve együtt lennék a barátaimmal, de vannak olyan időszakok, amikor jobban szeretek egyedül lenni, még ha nem is csinálok semmit. Szerintem a barátnőd is ilyen lehet.

Suliban meg azért vagytok folyton együtt, mert ott lényegében nincs túl sok választása, mert együtt kell lennetek.

Ezek nem azt jelentik, hogy nem kedvel téged, vagy nem tart a barátjának, ez csak ilyen beidegződés, ő más típus, nem annyira pörgős. Szóval ezért ne haragudj meg rá.

2013. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én megértem őt, hogy nem olyan mászkálós típus, de főleg az esik rosszul, hogy nem is ír, egyáltalán nem keres engem, még interneten sem. Elég pocsék érzés ez, hogy egyáltalán nem érdeklődik felém.
2013. júl. 26. 14:28
 6/6 Fanni027 válasza:

Sajnos velem is ez volt nem rég.. kb.:2 napja, de nem érdekel már, nem foglalkozok vele mert csak idegesítem magam, de ha nem az első alkalom volt, akkor te is tedd ezt, mert később ugyan úgy meg fog veled történni. !:/

Sok sikert!

2013. nov. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!