Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiu baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiu baratomnak tetszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar tobbszor is eljatszottam a gondolattal, hogy smarolunk meg kezenfogva setalunk, de nem vagyok bele szerelmes.. adjak neki egy eselyt?

15/L


2013. jún. 15. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
"de nem vagyok bele szerelmes".. ne szivasd
2013. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Altalaban nem ugy indul egy kapcsolat, hogy szerelmes vagy a masikba. Tetszetek egymasnak, szeretnetek egymas kozeleben lenni, megerinteni a masikat, stb, de ez meg nem szerelem, csak vonzalom. Ha akarod adhatsz neki egy eselyt, te tudod, hogy szeretnel-e tobbet vagy sem. De vedd szamitasba, hogy ha nem jol sikerul a dolog elveszited a legjobb baratodat, mert visszacsinalni mar valoszinu nem lehet majd. Es ha osszejottok es kesobb sem alakul ki az erzes, tehat nem szeretesz bele, akkor tenyleg ne hulyitsd, hanem mond meg neki.
2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de nem vagyok bele szerelmes"

akkor, értelme?

2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!