Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhatnék, hogy fontos...

Mit csinálhatnék, hogy fontos legyek valamennyire az internetes haveromnak?

Figyelt kérdés

Élőben nincsenek haverjaim, és nem is tudok hozzám hasonló érdeklődési körű embereket a környékről, ezért összehaverkodtam interneten valakivel egy azzal foglalkozó oldalról, akinek ugyanez a hobbija. Jól el tudunk beszélgetni vele, a hobbinkról, és van még 1-2 közös téma.

Elég bőbeszédű összességében, de valamit keveslek benne. Szinte soha nem ír rám magától, nem kezdeményez beszélgetést, mindig én irkálok rá. Elég gyakran beszélgetünk, szinte minden nap a nyári szünetben (iskolaidőben ritkábban majd).

Olyan érzésem van, hogy már irritálja, ha ráírok facebookon, csak túl nagy szíve van, hogy a szemembe mondja, mindig azt mondja nem zavarom. Meg kb. minden fontosabb mint én számára, úgy érzem.

Mit tegyek, hogy biztosan jó havernak tartson, és meg is tartsam sokáig mint havert?


2013. júl. 25. 13:59
 1/2 graffitis válasza:
szia! először is elmondanád mi a közös hobbitok...másodszor...attól függ hogy viszonyulsz...régen én is voltam így sokszor....és én azt csináltam hogy megvártam amíg meg nem szokott és utána már hiányoztam...közös pontra kell jutni vele...kérdezd meg milyen zenéket filmeket szeret hogy egy idő után már megszokottá vállj....igaz ez természetétől függ..mert lehet hogy csak kevesebbet kellene beszélnetek..
2013. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem tud olyan gyakran felmenni facebookra. Vagy, az is lehet, hogy nem ér rá amikor éppen írsz neki ( vagy mondjuk valami foglalkoztatja és azzal van elfoglalva, aztán te ráírsz, de nem akar bunkó lenni, meg dumálna is veled, csak egyszerre két dologgal foglalkozni nem olyan könnyű ) Ha viszont úgy érzed hogy mindig így válaszol, akkor lehet hogy nem szívesen beszélgetne veled. De amit az első írt abban is van valami.
2013. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!