Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem az összes barátom...

Elvesztettem az összes barátom mit tegyek? :' ( ( ( ( (

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőm letudott azzal h megváltoztam és igy már nem akar tőlem semmit..haggyuk egymást békén..egy másik jó barátnőmmel meg össze vesztem mer elég durva dolgokat csinált... aztán még volt még 1 barátnőm de amikor meg rá irok mindig leráz..sztem tele beszélték a fejét a többi két csaj.. és naggyábol ennyi..oké még van 2 fiu barátom de azér nem olyanok h mindent megbeszélek velük stb...nem tudom mit tegyek annyira egyedül érzem magam :'(

2013. júl. 25. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
14/l
2013. júl. 25. 22:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőként megemlített barátnőd eléggé fura dolgot mondott, mert csak így nem szokás lerázni az ember legjobb barátnőjét. Ha tudod, kérdezd meg tőle, hogy szerinte miben változtál meg, ha nem válaszol, akkor meg hagyd békén, ne is törődj vele. A másodikként említett barátnődet meg végképp hagyd ott, mert ha tényleg durva dolgokat csinál, lehet hogy téged is belekeverne valami bajba. A harmadikként említett barátnőd meg nem biztos, hogy megutált. Lehet, hogy nincsen ideje netezni. 14/L vagyok. Remélem tudtam segíteni! :)))
2013. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom, hogy könnyű ezt mondani, de az osztályodból biztos vannak még olyan lányok, akikkel együtt lóghatnál, majd egyszer azt veszed észre, hogy ők a legjobb barátaid, de addig is hidd el, minden rendben lesz
2013. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát köszi de nincsen senki...tényleg senki
2013. júl. 26. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
a lányok semmit sem csinálnak semmit logika alapján szóval fölösleges ezen idegeskedned. keress más barátot vagy várd meg mig kinövik
2013. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jobb helyzetben vagy mint én mert neked van még +2 fiú barátod.14/L
2013. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!