Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves vagyok, fél éve van...

17 éves vagyok, fél éve van barátom akivel elvesztettem a szüzességemet szintúgy fél éve. Csikló útján el tudok élvezni mindig, de az aktus során SOHA. Nagyon zavar, mert a szex minden pillanatát imádom, csak épp orgazmusom nincs. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy sok nőnek nincs orgazmusa vagy csak ritkán-ill. ami "nyugtat" az az, hogy még csak fél éve élek nemi életet. Magamnak sem sikerült hüvelyi úton elérni az orgazmust. Ugye még csak azért lehet ez mert elég kevés ideje csinálok ilyesmit? Mit tegyek?

2013. jún. 24. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha magadnak eléred az jó.Most fogod azt a technikát és átviszed a szexbe.Ilyen egyszerű irányítasz és gyakoroltok
2013. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

Szia!

Keressél a böngésződben. Erről hasonló témákat. Tudod én nálam minden nőmnek volt orgazmusa.

2013. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

a g- pontot izgatva éred el a hüvelyi orgazmust. Ez a pont a hüvelyed falán kb. 4 cm re van. Egy kis pukli, amitha izgatsz akkor azt nagyon érzed :D


Nekem eddig 1x sikerült eljutnom úgy a csűsra, de nem volt nagy durranás. Viszont csikló izgatással simán sikerül :D hatalmasakat is

2013. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 éve élek nemi életet kisebb nagyobb megszakítással. Még nem volt egy normális hüvelyi orgazmusom.

21/L

2013. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) Az első válaszolónak csak annyit hogy magamnak is csak csikló útján volt akárcsak a "közösülés" során, hüvelyi még nem..
2013. jún. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!