Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sos! Megtölti az egész várost,...

Sos! Megtölti az egész várost, s környékét az egyik osztálytársam, olyan dolgokkal, amelyek nem is igazak. S azt állitsa, hogy én vagyok a pletykás. Mit kéne ilyenkor tennem? 15-16L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki mindenkit kipletykál függetlenül attól, hogy ismeri, vagy nem ay illetőt. S akit kipletykál, másnap (hogy "szépen" mondjam) kinyalja a seggét. Még iskolaközben észrevettem, hogy minden nap mind más más fiút ölel, pedig barátja is volt még akkor. S ennek köszönhetően megtud egyes információkat személyekről, amit továbbit.. A barátjával szakitott, mert talált magának valaki mást, persze ezt nem mondta el nekem. Mikor még jól egyeztünk mind kérdeztem, hogy miért szakitottatok, stb, s azt mondta, hogy komplikált. Majd egy nap a volt barátja rámirt a facebookon, beszélgettünk, s tőle is megkérdeztem ugyanezt. S rendes volt, megmondta...Én nem az a személy vagyok, aki mindenkit pletykál, de az o.t. volt barátja elkezdett beszélni róla. S én kérdeztem, véleményt is mondtam, stb. S egyszer az oszatálytársam felment a volt barátja facebookjára, s elolvasta amiket vele beszéltem, s veszekedni kezdett velem, én persze vosszamondtam neki. Most attól félek, hogy olyan dolgokat mond/fog mondani rólam, ami nem is igaz. Irjatok kérlek véleményt...mindenkinek megy a zöld kéz, aki egy normális véleményt ir :D

2013. júl. 27. 18:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Már visszahallottam egy-két dolgot magamról, ami nem is igaz.. S attól félek, hogy le fog égetni az egész osztály előtt
2013. júl. 27. 18:56
 2/2 FIVESTAR ***** válasza:

Szerintem fenyeged meg, hogy ha pletykál akkor ne várja az iskolakezdést...:D Vagy fogj egy nagy baltát és b*szd vele fejbe :D akkor biztos nem fog pletykálni.

De amugy viccet férretéve tisztázzátok a dolgot és kérdezd meg tőle h mi a baja veled, és kérd meg h ne csinálja ezt :D

De ha ez sem jo akkor hivj fel engem :D

2013. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!