Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom hogy el kellene felejten...

Tudom hogy el kellene felejtenem és továbblépnem, de hogyan? Miért tehette ezt velem? Felpontozom! Csak írjatok légyszíves.

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel több mint 6 éve legjobb barátnők vagyunk, elég sok mindent megéltünk,ahhoz képest nem is sokat veszekedtünk. 4 hónapja eltt egy barátja és azóta én nem léteztem neki. Mikor szóvá tette azt mondta: én mindig csak találkozgatni akarok, de ha a barátjáról akar beszélni én nem vagyok rá kiváncsi(mindezt az én szakításom után 1 héttel.. evindensnek tartottam h nem a párkapcsolati áradozását hallgatom..) Semmi empátiát nem kaptam, barátjával 2 naponta találkozott velem a 2 hetente egy vagy havonta egy is sok volt. Amikor besokaltam,azután h a telefonjával volt elfoglalva végig mikor velem volt, azt se tudta mit beszélek, leírtam neki, mire ő letiltott. Az jött ki ebből az egészből, hogy neki kellett volna csak egy bocsánat kérést intenie felém, de én már esedeztem a bocsánatjáér, mármár röhejessé tettem előtte magam.. 7 próbálkozásom volt, egyiknél közölte jobb nélkülem, másiknál h nem érdeklem, utolsó előttinél h több mint 1 éve nem vagyok a legjobb barátnője... utolsónál meg h hagyjam már békén.. Nem tudok mit tenni.. De elfelejteni nehéz.. De amit tett velem..Életem legnagyobb csalódása.Először magamba fordultam, most kinyilt a szemem..És megláttam h volt bennem hiba, de a többség nem. Pl elment táborba 1 hétre, úgy h ha hívtam kinyomott, nem keresett, és még össze is veszett velem h mit hisztizek.. nehéz elfelejtenem, de muszáj lesz.. De a legrosszabb. nem tudom miért történt ez. Majdnem életem felébe ő volt a legfontosabb..És azt állítja elárultam, mikor épp ellenkezőleg..Van más most,akitől több szeretet kapok, barátnőm.De minden nap eszembe jut, és van h sírok, de magam se tudom miért, csak fáj az egész..De őt hidegen hagyja..Minden vélemény számít, és előre köszönöm..:) 15/L

2013. júl. 27. 23:25
 1/3 anonim válasza:

Próbálj meg új barátokat szerezni, ismerkedni és nem törődni vele. Egyszer szakítani fog a barátjával, és akkor majd rájön, hogy már senki sincs mellette, aki vigasztalná, pedig ha megbecsült volna téged, Te mellette lennél. Adj neki időt, és rá fog jönni, hogy mit veszített. De addig is ne lássa rajtad, hogy mennyire bánt ez téged, és mennyire szenvedsz.

Ha nem vagy az a könnyen barátkozós, akkor olvass, tanulj idegennyelvet, sportolj, egyszóval kösd le magad. Ha meg barátkozós vagy irány a város/uszi/strand/park és barátkozz! Hívj fel régebbi barátnőket, akik biztos megörülnek neked, vagy osztálytársakat. Ha végképp semmi, ha van lehetőséged kérd meg anyukádékat, hogy vegyenek neked egy kutyus, akivel mindennap foglalkozol, tanítod stb. tehát lefoglal. :) Remélem segítettem, fel a fejjel!

2013. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam is most kb ez a helyzet csak annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok és nekem nem írt ilyen durva dolgokat a "barátom"

kb 4 hónapja van együtt a csajjal, élete első komoly kapcsolata, de sülve-főve együtt vannak és már nem igazán szakít időt rám és a többi haverjára

ráadásul még majdnem össze is kaptam vele, amikor bemutatta nekem a csajt

szépen megbeszélte a csajjal, hogy kipróbálják, hogy ki tud e húzni valamit belőlem a csaj

ismertem a csajt kb 2 órája, egyszer odajön, hogy beszéljünk négyszemközt, mondom oké

és elkezdte kérdezgetni, hogy kik voltak az előző csajai a barátomnak, meg ilyenek, de én nem mondtam semmit

namost azt tudni kell erről a csajról, hogy nem épp visszafogott lány, több komoly kapcsolata volt már haverom előtt és nagyon sok fiúval feküdt le

barátomnak meg mintmár említettem, ez az első, a szüzességét is vele vesztette el

gondoltam jót teszek a barátnak, ha megmondom a csajnak, hogy vele vesztette el a szüzességét

a csaj örült is neki, de a fa*zom sem gondolta, hogy ez a h*lye bekamuzta a csajnak, hogy ő neki már sok csaja volt előtte, és már rég elvesztette...

nahát ebből lett aztán a balhé köztem meg a haver között

ráadásul most azt mondja a csajnak, hogy nekem is hazudott éshogy tényleg ő egy nagy casanova, mikor ez a csaj is úgy udvarolta körbe...

de am megbékéltünk és nem vagyunk rosszba csak zavar, hogy hülyének néz

namind1, bocs, hogy kicsit hosszúra sikerült, de te írtad, hogy írjunk :D

csakhogy tudd, nem vagy egyedül ezzel és tényleg idegesítő de sztem egy igazán jó barátságot nem tud tönkretenni egy kapcsolat

2013. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm hozzászólásod:) Hát.. ezt próbálom, de nehéz mert nem tudom magam úgy lefoglani h egy percem se legyen ami 'üres' mindig van. és egy perc bőven elég arra h rágondoljak.. hogy mi volt, hogy mi lett, és hogy mik voltak a közös álmaink(álmaim..) Nem vagyok könnyen barátkozós, de így rájöttem kik állna tényleg mellettem, és akadnak emberek akikkel eddig csak köszöntünk, és most nagyon jó barátok vagyunk. De próbálkozok:) Köszönöm.


Második: neked is köszönöm a hozzászólásod:) Barátnőmnek is az első kapcsolata.Nem is azzal volt a baj hogy őt jobban szereti mint engem, bár ez is rossz volt, de fel tudtam fogni, csak hogy rám már egy perce se maradt, és nem azon volt mint én kapcsolatom közbe, hogy azért a barátaimra is hagyok időt.. Én is ezt hittem hogy egy pasi se állhat közénk, és egy pasi se tudja tönkretenni a barátságot. De ezt már tönkretette.Itt már nem is az h nincs rám ideje, hanem amiket mondott.Soha nem tudnék úgy nézni rá mint régen, utcán elmegy mellettem és nem köszön. Minthha elszerettem volna a pasiját tőle, azt az árat kaptam kb. De a baj hogy nem tudom MIÉRT. Mondvacsinált okokat mondd..


Köszönöm mindegyikőtöknek, és még várom a hozzászólásokat. Akár saját történeteket. Bármit.:)

2013. júl. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!