Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sétálok egy haverommal,...

Sétálok egy haverommal, mindketten küzdősport versenyzők vagyunk, tetováltak, és átlagon felüli izomzattal megáldva, erre beszólnak a hátunk mögött, hogy ezek is most jöttek a csillagból?

Figyelt kérdés

Nem értem az embereket!

Azért, mert valaki, eltér az átlagtól, mindjárt, meg kell bélyegezni?

És ha még igaza is lett volna, mi köze hozzá?

Megfordultam a pár jómadár után, vették a lapot, mert ahogy még elmentünk mellettük, utána is bámultak minket.

Ezután sietve távoztak,futólépésben!



2013. júl. 30. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
igen sajnos ez van, mert az emberek 70 százaléka a naiv ember kategoriába tartozik... :( és nagyon sokan buták,ez a baj,és a legnagyobb gond, hogy sokan elsőre itélnek, ez az egyik legrosszabb szokás, na meg a mai világban a tisztelet hiánya... ez igy nagyon rossz irányba halad sajnos :/
2013. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert pont így néznek a kan cigányok akik pár évet gyúrtak a sitten.
2013. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"néznek ki"
2013. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez miért eltérő az átlagtól...? Minden nap látok ilyeneket az utcán. A sitten meg főleg nem tér el az átlagtól. Azért volt a megjegyzésük gondolom. Bár tény eléggé bunkó dolog.
2013. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mászkál egy kettő ilyen fazon, de akkor is ritka...

meg a többség még pesten is ismeri egymást...ha olyan körökben mozog!

2013. júl. 30. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen ritka...
2013. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak begyepesedett emberek. Köztük én is. Valamiért nem szimpatikusak a tetovált emberek. Mert miért kell ráíratna magára valamit az embernek, ha szóban, viselkedésben is elmondhatja.

Ez már a MÚLT idő.

Tetovált izmos, állatvédőkről olvastam. Nem piskóták, szépre izmosodva (vannak rondák is), sok állatot ingyen, sokszor saját költségükön megmentve.

Nem csak a negatív, a pozitív példa is ragadós. Ha átsegítesz egy öreg nénit a zebrán, azt mondják, de rendes! Nem érdekli a tetkód. Ha bunkó, izmos vagy, megállapítják, agyad helyén is izom.

Viselkedjetek úgy, hogy ne szégyent, elismerést szerezzetek a többi tetovált, izmos társatokra.

2013. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!