Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utált meg mindenki?

Miért utált meg mindenki?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra mindenki megutált. Ha pl facebookon kiírom, hogy írjanak nekem valami jó zenét, egyből elkezdenek oltogatni, akik más suliba járnak, akiket nem is ismerek, és akik a barátaim.. példa: Te ro*adt ge*i senki sem kíváncsi rád, dö*ölj meg, stb... Képeim alás is írkálnak, hogy: Úgy nézel ki mint egy bu*i, de törpe vagy, milyen nagy dumbóge*i füleid vannak.

Aztán jött ez az ask.fm Példa: csinált magának egy régi jó barátom egy kamu ask.fm-et, amibe rondán káromkodott, és rámfogta, hogy én őt ezzel akarom beégetni, meg ezt én csinálom! Akkor betelt a pohár! Egy suli felhívott, és mondta anyának, hogy én hogy képzelem azt, hogy ilyen ronda módon káromkodok egy oldalon. És így megy még most is.. Lassan már 2 hónapja.. Nekem ez nagyon rossz így, hogy senki sem törődik velem, a barátaim meg elfelejtettek :/ Mit tegyek? Bocsi a hosszú szövegért..!


2013. júl. 31. 18:46
 1/3 Gyakori Válaszoló ***** válasza:

Mert teleszemeteled az arckönyvet olyan kérdésekkel, amiknek lusta vagy utánajárni.


Egy tipp, de szerintem ők nem a barátaid.


Olvass, művelődj, sportolj. Találj magadnak más hobbit, mint a közösségi oldalak, valószínű nem neked találták ki.

2013. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Éretlen kis senki nethuszárok, és ilyeneket nem is éri meg barátnak nevezni. Egyébként sulival pedig tisztázni kell, hogy nem Te voltál (amennyiben tényleg nem :)), és valamilyen kimenetele biztosan lesz.

FB-on pedig van egy egyszerű megoldás, a delikvensek törlése ;) Ha észre veszik, hogy le se sz*rod őket, az a legjobb :)

2013. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem kéne minden kis s_ggarcúnak facebook profil.
2013. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!