Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátaim egy...

Napsugár =) kérdése:

Mit tegyek ha a barátaim egy apró hazugság miatt nem szeretnek és az egész osztályt ellenem akarják fordítani és irogatnak nekem hogy megvernek és tönkre tesznek. Mit tegyek mert a suliba most miattuk mindenki utál?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 08:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem nagyon tehetsz semmit.. Sőt, lehet hogy még rontana a helyzeten. Szerintem várj, egy kis idő múlva senki nem fog rá emlékezni, és ha ők tényleg igazi barátok, akkor nem fognak haragudni rád, de ha mégis akkor nem erdemes velük barátkozni, keress olyat, aki megérdemli!:)
2013. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nyári szünet van?
2013. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szép kis barátaid vannak. És várd ki a szünet végét! :D
2013. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy te a barát fogalmával?
2013. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiben bántódtak meg mert ha nagyon akkor ne várj túlsok jót vlem is ez volt
2013. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem kicsit relatív ez az "apró hazugság", de akármit is tettél, a "megvernek" az már fenyegetésnek számít, szerintem beszélj a szüleiddel!
2013. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!