Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hahi . A barátnőmnek. Most...

Hahi . A barátnőmnek. Most lesz a 13. szülinapja de nem tudom h mit adjak neki . Ötletek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátnőm ,es szeretnék valami egyedit aminde biztosan örülne :). (Reneteg ékszere van ,szval az kilove) Imádja a 30 second to marsot :) kedvenc színe a piros és a fekete.Gondolkoztam azon h lehetne. egy. fekete trikora ( egy olyanra ami normalisan nez ki) a kedvenc bandajat ilyen matricat ravasalni , gondolkztam a fébyképalbumon is . Ha esetleg van valami jó ötletetek azt örömmel várom :) (10.-én lesz tartva a szülinapja) 13/L
2013. aug. 1. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibakert :s
2013. aug. 1. 15:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajtogathatsz neki kis dobozkát színespapírból, és beletenni valami kis meglepetést.(a kedvenc szineiből, meglátod tuti siker. :) )
2013. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 McEnroy ***** válasza:
egy fehér tangát..
2013. aug. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szanika2000 válasza:

Úgylátom elég gyér válaszokat kaptál :)

Jó ötlet a bandás felső szerintem :)

Én a barátnőmnek a 15. szülinapjára egy párnát adtam,amin az Alkonyat szereplői voltak,és alá a kép mellett oda volt írva hogy New Moon. Ő persze imádta az alkonyatot!Úgy láttam hogy örült neki,szóval remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is igaz!
2013. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!