Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak/csináljak?

Mit írjak/csináljak?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom nemrég megkérdezte, hogy járnék-e vele. Én viszont nemet mondtam. Szeretem, de nem szerelemből. Azóta nem ír, és nem válaszol

2013. aug. 2. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy baratnom volt hasonlo helyzetben, azaz ugyan ilyenbe, en pedig hasonlo. Naluk, ugy nezett ki hogy szinten a srac volt bele szerelmes, de o nem viszonozta. Beszeltek, megbeszeltek minden maradjon a regi. De a srac nem birt, utana kerulte a lanyt, nem irr vissza neki, nem kereste. Mikor a lanynak lett baratja, a srac vegkepp nem,meg a koszono viszony se volt meg. A dolgok 90%aban ha egy fiu lany baratsagban az egyik tobbet erez, sose lesz jo barazsag v sose lesz olyan mint elotte. En is ezt tapasztaltam, lehetetlen visszahozni arra a szintre, es mig ugy beszeltem azzal a baratommal mint egy bnommel higy felszabadultan, nem gondoltam at mit mondok, volt hogy felreerthetobbet mondtam, es elkezdtem gondolkodnk mivan ha ezt o ugy ertette tolem mint no es nem ugy mint egy barat.. Erdekesen fogalmaztam, de remelem erted:)

Viszont.osztalytarsam mar regota szerelmes a szinten osztalytarsam, fiuba. A fiu azt mondta: ne rontsuk el a baratsagot egy kapcsolattal. A baratsag megmaradt, de a lany meg szerelmes akirol a fiunak fogalma sincs..

Mindenkepp probaljatok megbeszelni..vagy valamit tenni.. Mert hha azt a megoldast valasztana h kerul..hat az nem megoldas.. Remelem segitettem:)

2013. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!