Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem,nemrég úgy egy hónapja megismertem egy lányt,első találkozásunk alkalmával is már szimpatikusnak találtam,ám a nagy kor különbség miatt (Ő 23 nő,Én 37 férfi)úgy éreztem nincs miért próbálkoznom nála,valószínűleg ő is így gondolhatta mivel ,bár vicces hangnemben de megjegyezte belé ne szeressek!A napokban újra találkoztam vele,hosszabb közös program lévén több időm volt megismerni,beszélgetni vele,amitől még inkább

szimpatikussá vált,nem beszélve arról hogy megjelenésében is csinos lány!Elmondta nemrég találkozgatott egy sráccal aki nagy csalódásnak bizonyult,előtte volt egy barátja akivel most újra egymásra találtak. Nem tudom ilyen helyzetben érdemes próbálkoznom nála?Nem leszek nevetség tárgya a szemében ha annak ellenére megkörnyékezem hogy előzőleg ő lebeszélt a belé szeretésről?Van igy értelme a dolognak?



2013. aug. 4. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallgass rám... hagyd... ne szívasd magad feleslegesen.


Különben is, azt írod újra egymásra találtak a régi barátjával..


Keress mást, lehetőleg nőt... 23 az még nem nő.

2013. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Grillcsirke, le se szarja a fejed. Hagyd a fenébe.
2013. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!