Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Készpénznek vesz a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készpénznek vesz a barátom! Hogy keltsem fel jobban az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, csak mintha mostanában kezdene kicsit "eltunyulni" olyan szempontból, hogy tudja hogy szeretem, ezért nem is nagyon töri már magát értem. Ezen valahogy változtatni kellene. Minden ötletet és tanácsot szívesen fogadok, akár privátban is!

(És lányok, mindenféle női praktikára is kíváncsi vagyok.)

Kösziköszi ;)

23/L


2013. jún. 4. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb tanácsom az, hogy ülj az arcomra Édesem :)
2013. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Undorító. Ilyenkor örülök, hogy nincs barátnőm. Manipulálni akarod, hogy neked jobb legyen? Pf... nem tudsz egyszerűen többet nyújtani, akkor talán jobban érdekelnéd?? :P
2013. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Miért használná ki? egy nőnek jól esik az a figyelmesség ha éppenséggel a fiú egy szál virággal vagy egy csokival vagy ha komolyabb akkor vacsorával vagy mozival vagy csak egy szimpla romantikus sétával kedveskedik ... ez nem kihasználás... :/
2013. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
És a nő milyen meglepetéseket szervez? Hm? Mert ha lennének, akkor valószínűleg már viszonozta volna...
2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a nő dolga udvarolni... De képzeld én is szoktam meglepetéseket szervezni néha.
2013. jún. 4. 22:11
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

2.

Látszik is h nincs barátnőd. Akkor tudnád h nem szabad természetesnek venni h van. És ez fordítva is igaz a nőre. Mi a párommal 3 év után is minden nap mondjuk egymásnak h szeretlek, ölelkezünk, közös programot csinálunk, néha csak úgy meglepjük a másikat egy kis valamivel..... stb

2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

# 2: Örülhetsz is, hogy nincs barátnőd, mert a kapcsolatért bizony "dolgozni" kell (mindkét félnek).

És attól nem a nőnek lesz jobb, hanem mindkét félnek!


Kérdező: szerintem egyszerűen mondd el, hogy pontosan milyen igényeid vannak. Ne azt, hogy foglalkozzon veled többet, mert attól nem fogja tudni, mire vágysz! Kezdjetek el újra randizni. És persze neked is meg kell ám újulni, nem csak neki! :)

2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

Tőlem garantáltam nem kapnál 100 évig se egy csokit, ha ezzel nyaggatnál.


Egy biztos társnak minek udvarolni? Pont az a jó benne, hogy lehet rá számítani az ilyen segnyalás mellőzése nélkül is!!!!!!

2013. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

8

Pont ezért mert lehet h ez a biztos társ megunja h le sincsen szarva a feje, gondol egyet és elhagy a csába.

2013. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan legyél érdekesebb nő? Legyél odaadóbb, készíts vacsorát, nyugtasd meg, tegyél meg mindent az ágyban. Ennyi. Hajrá!
2013. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!