Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most volt Névnapom és kaptam...

Most volt Névnapom és kaptam az LBtől egy zarás póló meg egy macit de ez most mindegy vagyis tetszik a polo csak kicsi rám meg magamon se tetszik hogy mondjam neg neki?

Figyelt kérdés
Mert már vissza vinni nem tudja. Gondiltoltam arra hogy eladom de ez nem kocsogseg?

2013. aug. 5. 00:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem bântó ha eladod,ajándékot nem szokás eladni.Főleg a legjobb barátnőd ajándékát.
2013. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bemész a Zarába és kicserélteted egy ugyanolyanra, megfelelő méretűre.
2013. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nincs meg a blokk.meg kilett mosva és mondta hogy azt hitte hogy ez a meret jo lesz mert csak ket meret volt
2013. aug. 5. 02:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neki jó a méret, ajándékozd neki. Hisz neked kicsi, így úgysem tudod hordani! Mondd neki, hogy tetszik és nagyon örülsz, hogy elment vásárolni neked, de szeretnéd neki ajándékozni, neked úgysem jó, így ha hordja, mindig eszedbe fog jutni, milyen jó barátnő:D
2013. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne add el! Tartsd meg , egy emléknek tokeletes!
2013. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de neki se jó a méret neki nagy..
2013. aug. 10. 15:59
 7/7 anonim válasza:
Ne add el ! Tartsd otthon és amikor majd átjön hozzád tedd valami szembetűnő helyre. Hogy lássa hogy "használatban van" aztán egy idő után már nem kell kirakni addigra előtte is kinőhetedd
2014. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!