Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok olyan chat/barátkereső...

Tudtok olyan chat/barátkereső oldalakat ahol normális emberekkel lehet barátkozni, csevegni?

Figyelt kérdés
Már az utolsó reményem ebben az oldalban van... Szeretem nagyon ha van akár egy virtuális társaságom is, nagyon egyedül érzem magam, mióta barátaim (nem tudom milyen okból kifolyólag) szépen elhúzódtak tőlem. Persze emiatt el is ment kissé az életkedvem, sokszor tör rám a depresszió, de igyekszem a lehető legkedvesebb lenni mindenkivel, folyton tudok miről beszélni, úgyhogy nem tudom mi lehet a baj hogy újabban nem tudok kialakítani baráti kapcsolatokat. Őszintén szólva aki szeretne akár itt is üziben barátkozni, beszélgetni egy 18 éves lánnyal, szívesen várom. Köszönöm előre is!

2013. aug. 5. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Barátbook.hu
2013. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetnék veled. :)

19/L

2013. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is szeretnék hinni a tündérmesékben, de sajna nincsenek....de azért sok sikert
2013. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is szívesen barátkoznák virtuálisan emberekkel,és akár találkozhatnánk is,ha meglehetne oldani:)

Vannak barátaim ,és rendszeresen találkozom is velük,de akkor is jó lenne:DD

16/l

2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj magadról! Jöhet privátban.
2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írom hamarosan a priviket :D köszönöm szépen eddig a válaszokat s még várok :)
2013. aug. 5. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék így :)
2013. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Írj privit nekem is :)
2013. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!