Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki járt már úgy hogy...

Van aki járt már úgy hogy elvesztette az összes barátját?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan szerzett újakat?

2013. aug. 7. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Én igen. Egy félreértés miatt, de nagyon-nagyon hosszú történet. Akkor még a felnőttek(faluban) sem nagyon álltak velem szóba.

Középiskolában, ami egy kisvárosban volt, távol az összes ismerősömtől, már találtam új barátokat.

2013. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A családból válogattam. A legjobb barátok a tesók :)
2013. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most van folyamatban :) ..de nem aggódom, ha úgy érzem majd próbálkozom..akár leszólítok egy magányosan, padon ücsörgőt :D
2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, épp ebben vagyok, és egyenlőre nem találom a kiutat
2013. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy tűnik nem vagyok egyedül a dologgal. Bár nekem sem a családban, és egyenlőre máshol sincs olyan ember akivel barátkozhatnék, én abban reménykedek, hogy ahogy eddig is néha véletlenszerűen feltűnt 1-1 normális ember az életemben ezután is felfog. Bár ki tudja mikor...

2013. aug. 7. 20:52
 6/9 anonim válasza:

Baratjat nem vesziti el senki, csak a haverjait. Valoszinu nem is volt idaig igazi baratod.


Legyel nyitott az eletben, jarj tarsasagba es sportolj, mint sokan masok ... mindenhol akad uj tarsasag, vannak jo arcok ... de ezek megint csak haverok.


Ha majd egyszer lesz igazi baratod tudni fogod, hogy egesz eletedben szamithatsz ra es ez nem feltetlenul jelent napi kapcsolatot, de ott lesz ha szukseg lesz ra.

2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én az anyám miatt.....
2013. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem is voltak ,de talán jobb meg sem ismerni valamit mind megismerni és elveszíteni am már egyetemre járok.
2013. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert messzire költöztem. Telefonon és mailben egy ideig tartottuk a kapcsolatot, de évek alatt teljesen elszakadtunk egymástól. Pár év alatt itt is találtam jó barátokat, akikre számíthatok bármikor, és akik fontosak nekem. Ne aggódj, te is fogsz:) Közös érdeklődési kör hozott össze a barátaimmal.
2013. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!