Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megismerni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megismerni a párom barátját. Ez nagyon bunkó, antiszoc hozzáállás szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom férfi,és sok nő barátja van.Most azt szeretné ha megismerném az egyiket.Elmennénk hárman fürdőzni.Ehhez nekem nincs kedvem ugyanis a lánnyal valszeg többet nem nagyon futnék össze,mert teljesen máshol lakik mint én. Ez a lány nem érdekel,én kettesben akarok lenni a barátommal.Ráadásul ők régóta ismerik egymást és én utálok olyan társaságban lenni ahol nem értem a poénokat/régi történeteket hiszen azoknak nem voltam részese.Sajnos megsértődne a párom ha ezt elmondanám neki.

Ti mit gondoltok erről?

Elmennétek ,,megismerni"(1 alkalommal nem lehet megismerni valakit,és TUTI h úgyse lenne több)?



2013. aug. 2. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A párom kedvéért igen. De ha ilyen rövid pórázon akarod tartani szerencsétlent, szerintem ne számíts semmi jóra.
2013. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha neki fontos, igen
2013. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem ezt az egy napot kibírod és még írtad is, hogy úgy se nagyon találkoznátok vagyis bőven lehettek máskor is kettesben. Szóval igen, én elmennék még így is megismerni még ha nem is lenne hozzá nagy kedvem.
2013. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!