Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez kicsit furcsa de. Hogy...

Ez kicsit furcsa de. Hogy szerezzek barátokat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy 22 éves vagyok és 2 barátom van összesen.

A legtöbb lány alapból nem szívesen ismerkedik velem,az ellenkező nem pedig másfajta barátkozásra hajt.

Nem vagyok visszataszító jelenség,sőt igényes vagyok és elég megnyerő a külsőm.

Az évek folyamán viszont párkapcsolatban éltem és úgymond elkoptak a barátságok,most pedig azon kaptam magam,hogy mondhatni egyedül maradtam.

Hogy tudnék kicsit szociálisabb,nyitottabb lenni?

Hol vannak manapság még olyan közösségi területek,ahol nem ez a sok körbeugráló kis suhanc van,hanem értelmes fiatalok?


(Trollok,cinikusok és tahók légyszíves kíméljetek,a komoly válaszokat pedig előre is köszönöm ☺ )


2013. aug. 8. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Awww ugyanez a problémám nekem is :) Nyitottnak kell lenni mindenki iránt, és szelektálni, hogy ki az akivel szívesen beszélgetnél. És akkor azokkal tartani a kapcsolatot :)
2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még akár neten is lehet barátokat szerezni, az ember társas lény. :) Chaten pl ismerkedhetsz olyanokkal, akik abban a városban élnek ahol te :)
2013. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is egy járható út lenne, ha elkezdenél valamilyen új hobbit, sportot, és egy ilyen tanfolyamon ismerkednél, barátkoznál! :)
2013. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hű,köszönöm nem gondoltam volna érkezik értelmes válasz :)


Első válaszoló én nyitott vagyok,csak valamilyen oknál fogva sajnos bevonzom az igazi tahókat és az összes valamilyen mentális betegséggel szenvedő embert :S nem igazán találnak meg azok az emberek,akikkel párbeszédet tudnék folytatni érdekes és komoly dolgokról :/


Második válaszoló köszönöm a tippet,viszont interneten nem szívesen ismerkedem.Kicsit bizalmatlan vagyok,sosem lehet tudni ki is ül valójában a másik oldalon :)


Harmadik válaszoló épp most jelentkezem egy tanfolyamra,viszont 3 év alatt eléggé elszigetelődtem és kicsit félek,hogy nem találom meg a közös nevezőt emberekkel.Sosem voltam a társaság közepe,viszont kicsit aggódok,hogy nincs miről beszélnem vagy unalmas vagyok :D


konkrétan mintha egy burokból szöktem volna ki olyan érzés szembesülni a külvilággal :D :S

2013. aug. 8. 23:33
 5/7 anonim válasza:
szívesen ismerkednék veled. kb. velem is ez van. 3 év párkapcsolat után lekopott mki. hol laksz kedves kérdező?
2013. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,egy másik lehetőség az ismerkedésre hogy azt a meglévő 2 barátodat kérdezed meg,van-e esetleg valami barátjuk/barátnőjük akiket elhívna szívesen valami közös programra. Én a társaságom legnagyobb részét így ismertem meg,sokkal egyszerűbb mert már van egy "közös nevező",nem vadidegeneknél próbálkozol :)


Amúgy engem se szeretnek a lányok,látom a szemükön hogy valami furcsaságnak tartanak,bizalmatlanok velem szemben (bár én rá is szolgáltam mert világéletemben fiúk között lógtam és kicsit rám ragadt a viselkedésmódjuk :P)

19/L

2013. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na, alakuknak a dolgaid? Ugyanilyen helyzetben vagyok:(
2013. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!