Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Választanom kellene a két...

Választanom kellene a két barátnőm közül? (több lent)

Figyelt kérdés
Tehát van két barátnőm. Mindkettejüket nagyon szeretem, de ők mostanában (mivel nyár) van nem találkoztak egymással és nem is vannak annyira szoros kapcsolatban egymással. Az egyik barátnőm itt lakik a környékünkön, de alig találkozunk. Mostanában úgy érzem, hogy nem is érzem olyan jól magam vele. A másik barátnőm messzebb lakik, de vele nagyon sokat találkoztam a nyáron, nagyon jól elvagyunk. De lehet, hogy másik iskolába fog járni, ezért valószínűleg kevesebbet fogunk találkozni, míg a másik barátnőmmel ugyanúgy egy iskolába járunk majd. Azt érzem, hogy két tűz közé kerültem, mivel ők nincsenek olyan jóban, én meg mindkettejüket imádom. Ráadásul mondanak néha egymásról dolgokat, én pedig nem szólok rá semmit, ugyanis nem szeretném egyiket sem megbántani. Szerintetek választanom kéne közülük? Voltam már ilyen helyzetben korábban és enyhén szólva nem sült el valami jól. Ezúttal mit tehetnék? Kérlek segítesetek!!!!!!!

2013. aug. 9. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én mindkettőt nyíltan megvédeném a másiktól.
2013. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így azért előfordulhat, hogy valamelyik barátnőd választ.
2013. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyiket ismered régebb óta? Velem volt már olyan, hogy barátnőm ott hagyott egy másik lány miatt, és most megint jönne hozzám, (nekem van új társaságom) mert a csaj a szünet alatt messze van tőle, szal 2 hónapig nincs is barátnője, de tudom, hogy a suliba vissza megy a másik lányhoz, és ez nagyon rosszul esik, hogy így tönkreteszi az 5 éves barátságot, nem is állok vele már szóba, hiszen egyszerűen nem szólt hozzám, még csak nem is köszönt!

Képzeld magad annak a lánynak a helyzetébe, akit régebb óta ismersz! Neked hogy esne, ha a másik lányt választod?

2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pontosan ugyanilyen! Ne ess a hibámba! Sőt, az én barátnőim mindenféle undorító dolgot mondtak egymásnak, állandóan beszólogattak... És persze nem szóltam bele, nem akartam senki pártját fogni, de azért nagyon rossz volt ez az egész. Aztán az egyik barátnőmmel jóval többet kezdtem el foglalkozni, mint a másikkal. Ez a barátnő maga mellé állított, és egy idő után már én is ellenségesen viselkedtem a lánnyal... Csak aztán jöttem rá, hogy mégis az a lány volt az igazi barátnőm, aki mindenben segített nekem, tanácsot adott, akit bántottunk! Borzalmas érzés! Azt ajánlom, hogy tartsd meg a két barátnőd közötti egyensúlyt. Ha szeretnek nem kényszerítenek ilyen döntésre, mint az enyémek! :/ Sok szerencsét!
2013. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom érthetően elmegyarázni a sztorinkat. Akivel mostanában jobban érzem magam, legyen 1es, aki közel lakik hozzánk legyen 2es. Tehát ez úgy van, hogy 1essel sokkal régebb óta vagyunk osztálytársak, 2es csak nemrég jött. De az a problémám, hogy 1essel legjobb barátnők voltunk (egy harmadik lánnyal), de az a harmadik ellenem hangolta és így eltávolodtunk. Viszont később ők egyre többet veszekedtek (hozzáteszem, mikor 3an voltunk, sosem veszekedtünk), végül teljesen összevesztek. Én ezalatt az idő alatt kerültem vele megint szorosabb kapcsolatba és most itt tartunk: sokat beszélünk facebookon, telefonon, egymásnál alszunk, találkozgatunk stb. 2essel akkor lettem jóba, mikor ők ketten otthagytak. De most valahogy úgy érzem, hogy 2essel már nem érzem olyan jól magam. És leginkább ő szokta nekem szidni 1est, én meg mondom neki, hogy én őt is nagyon bírom meg szeretem. De most azzal a lánnyal is jobb viszonyba került, aki ellenem fordította 1est. Tehát teljesen tanácstalan vagyok, nem akarom egyiket sem kibeszélni a hátam mögött és nem is fogom megtenni, mert fontosak nekem, de félek, hogy így ismét szétszakadunk és ha elkezdődik a suli, majd a kettő közül kell választanom (feltéve, hogy 1es ebben a suliban marad...). Remélem, azért megértettétek, mit is próbáltam elmagyarázni! És köszi az eddigi válaszokat!
2013. aug. 9. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért kellene választanod? Te lehetsz jóban mindkettővel, attól, hogy ők nem jönnek ki jól, és találhatnátok más témát is, mint a másik barátnőd, amikor épp az egyikkel találkozol!
2013. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az a témánk, csak néha szóba jön, de miután én nem vagyok partner a kibeszélésben, elterelődik a szó.
2013. aug. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!