Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy nagyon jó barátom,...

Volt egy nagyon jó barátom, aki mint kiderült a későbbiekben nem is volt olyan jó hozzám. A lényeg, hogy neki nagyon megváltozott az élete, jobb lett, el is költözött. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Hónapokig próbáltam megmenteni a barátságunkat, de hiába mondtam neki h jó lenne találkozni ő midig talált valami kifogást. Valami baja volt amit nem mondott el, vagy annyira "bejött neki az élet", az új haverjaival, hogy már csak nyűg voltam neki? Ráadásul én voltam az aki ezt az egészet meg szerettem volna menteni, mindig én kezdeményeztem, ő soha. kb fél évig ment ez aztán elfogadtam, hogy hiába voltunk nagyon jóban, már nincs rám szüksége. Ez nyilván rossz megemészteni, de nincs más választásom.

2013. aug. 9. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértem mennyire rossz ha elveszítünk egy jó barátot.én nekem is nagyon nehéz volt elkellett fogadnom hogy elkölltözött és azóta nem láttam még csak nem is jött meglátogatni engem.talán már más barátai vannak.Csak annyit hogy ha már találkozni sem akar veled akkor biztos már más társaságot keresett.
2013. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tudja a barátod h így érzel? beszéltél vele erről? ha igen, mit mondott? ..hány évesek vagytok?
2013. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ezt az én barátom is kérdezhetné tőlem v mondhatná nekem... költözés, főiskola, új társaság - de nem csak az én életem változott meg... beszél veled? érdekli h h vagy? figyel rád mikor hozzá szólsz? vagy teljesen szarik a fejedre? nem mindegy... derítsd ki h fontos vagy-e neki, annak meg a legjobb módja, ha megkérdezed tőle, mi változott... leírhatnád neki mindezt... akár szó szerint


és csak remélem h nem Dorinának (19) hívnak :P

2013. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Dorinának hívnak:D Már rég nem beszéltem vele, de eddig is én akartam, én kezdeményeztem, mert ő szart az egészre, és én pár hónap után már nem kerestem, mert ő addig sem keresett. Próbáltam még megmenteni ezt a dolgot, de ő a kisújját sem mozdította, így el kellett fogadnom, h nem tekinthetem őt a barátomnak, és soha nem is tekinthettem.
2013. aug. 15. 16:47
 5/5 A kérdező kommentje:
A legrosszabb ebben, h még csak össze se vesztünk, soha nem volt köztünk vita ami 2 percnél tovább tartott volna és azokat is meg tudnám számolni az egyik kezemen. Szóval csak úgy "elfelejtett" és ez sokkal rosszabb mintha összeveszünk, vagy kibeszéltük volna egymást mert akkor lenne egy alapja ennek, de semmi. Egyszerűen nem érdekeltem, és a mai napig sem.:/
2013. aug. 15. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!