Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észrevettem, hogy az egyik...

Észrevettem, hogy az egyik mellemből spontán tej indult, lehetséges ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam, 2 hónapos koráig tudtam szoptatni, tehát már majdnem egy éve nem szoptatok. Normális, hogy ma az egyik mellemből jött egy pár csepp tej? Mitől lehet ez?
2013. aug. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a szoptatást követő 1 éven belül, akár újra el lehet kezdeni szoptatni.
2013. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, lehet hogy rossz topicba írtam...mindegy :) elkezdődött a kistesó projekt, ezért egy kicsit aggódni kezdtem, nem -e jelenthet ez valamilyen hormonális problémát, magas prolaktinszintről hallottam, hogy ezzel járhat :S van valakinek tapasztalata?
2013. aug. 9. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, már egy ideje küzdök én is ezzel a nyavalyával. Elkezdtem hőmérőzni, elég érdekes dolgokat mutat. Peteérésem van, de eléggé random módon. Magas prolaktinszintre utal a tejcsorgás, és a magas prolaktin csökkenti a sárgatesthormon termelődését, ami beágyazódási, peteérési problémákhoz vezethet. Én a helyedben felkeresnék egy endokrinológust, hogy legalább nézzetek egy teljes hormonképet. Így nyugodtabban állhattok neki az új babaprojektnek. Persze sikerülhet így is, az is lehet, hogy nálad ez nem okoz gondot. Nem lenne egyedi eset.
2013. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!