Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves fiú vagyok. Szellemile...

15 éves fiú vagyok. Szellemileg érettebb vagyok a korosztályomnál. A felnőttek társaságában jobban érzem magam. Velük szívesebben barátkozok. Más is van így ezzel? Nagyon magányosnak érzem magam.

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Igen, más is van ezzel így. Kamaszként én is hozzád hasonló voltam, én sem szerettem, sőt a mai napig sem szeretem ha valaki más megszégyenítésére poénkodik. Akinek tényleg jó humora van, az nem más kárára humorizál. A szüleim barátaival felszabadultabb voltam mint a fiatalokkal és ez akkor engem is rettenetesen zavart. A gimiben is alig mertem megszólalni. Nálam az egyetem volt a vízválasztó, ott találkoztam először olyan korombeliekkel, akikkel hasonlóan gondolkodtunk, és ezen nem csak a tanulmányi érdeklődést értem. Velük azóta is nagyon szeretek elmenni szórakozni, egy ilyen bulin jöttem össze a férjemmel is. Kedves Kérdező, én megértelek és kívánom, hogy Te is megtaláld a neked való barátokat!
2013. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm ez nagyon jól esett. :)
2013. aug. 26. 06:17
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia !

Én is ugyanígy voltam ezzel, már 14 évesen is el tudtam beszélgetni komoly témákról. Amúgy nem tudom, én nem sok tinit hallok hogy ő már milyen érett a korához képest, sőt ellenkezőleg. Szégyellem azt hogy ilyen semmirekellő tinédzserkorban kell éljek, ilyen sz*rházi beképzelt se*gnyaló tinikkel... Nekem ez a vélemnyem róluk, és már nagyon várom hogy végre beléphessek a felnőttek világába.

Immár 18 vagyok, de sajnos utolsó suliévemet töltöm, a felnőttek koromnak köszönhetően még nem vesnek komolyan, de na ez van :)

Nekem is amúgy ebből adódóan nagyon kevés ismerettségem van :(

2013. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Én is ezt gondoltam 15 évesen. Aztán később kiderült, hogy óriásit tévedtem.


Egyrészt azért éreztem komolyabbnak magamat másoknál, mert volt érdeklődési köröm is, a többségnek meg egyáltalán nem volt. Meg nem igazán érdekelt a divat, a hétköznapok apró dolgai, a laza csevegések, a bulizás, stb., stb., a komolyabb dolgokról szerettem beszélgetni. Aztán idővel rájöttem, hogy ez nem az érettség-éretlenség mentén dől el, hiszen ilyen szempontból az emberek többsége egész életében éretlennek lenne tekinthető, hiszen a legtöbb embernek egész életében nem alakul ki érdeklődési köre.


Másrészt viszont valójában én voltam az éretlenebb, mint utólag kiderült, mivel nem alakítottam ki a korosztályomra jellemző társas kapcsolatokat, valamint megmaradtam naiv kisgyereknek, az érdeklődésemmel, kíváncsiságommal, gondolkodásmódommal együtt, ebből a szemszögből éretlenebbnek látva a többieket, holott fordítva volt.


Így aztán érdekes módon, míg 15 évesen a felnőttekkel tudtam jobban beszélni, 19-20 évesen viszont a 15 évesekkel, és az igazi kamaszkoromat akkoriban éltem az ő társaságukban.

2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%
Még hányszor emeled ki a kérdést? Azt várod hogy emeljünk neked piramist, vagy mi?
2013. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy meg miben nyilvánul meg a te szellemi felsőbbrendűséged?
2013. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok, de nekem ez nem magányban nyilvánul meg, hanem abban, hogy csak lány barátaim vannak, hiszen ők előbb érnek. Ha gondolod, küldj nekem üzenetet, beszélgethetünk :) 16/F
2014. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ne felnőttekkel barátkozz, ha nem 17 -18 évesekkel.
2014. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is tökugyanígy vagyok vele.
2014. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Van közöttetek Debreceni? Ha igen nyugodtan írjon privit. :)
2014. aug. 7. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!