Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érdekelnek a barátai...

Miért nem érdekelnek a barátaim és a volt osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek középiskolába és volt három nagyon jó barátom és egy haverom. Közülük csak egyel találkoztam többször a nyáron a többivel még chatelni is ritkán szoktam. Miért van ez? Iskolába szinte mindig együtt voltunk, ha valamelyik nem jött suliba már rossz volt. Most meg nem is beszélünk. Szinte nem is érdekelnek de nem tudom, hogy miért nem. Pedig nem vesztünk össze és nem is laknak messze az egyik kb 8 km-re a másik kettő 5 km-re a negyedik meg 10 km-re, tehát nincs az, hogy nagyon messze lennénk. A volt osztálytársaim akkikel csak szimplán nem voltam rosszban még ennyire se érdekelnek, soha nem volt egy összetartó osztályunk, mindenkinek meg volt a baráti köre azt a többiekkel köszönőviszony meg beszéltünk két szót szóval itt értem, hogy miért nem érdekelnek de az előzőnél nem. Valakivel volt/van ilyen? Előre is köszönöm!14/F

2013. aug. 15. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nem volt olyan mély a barátság. Eddig a közös, főleg iskolai élmények kötöttek össze benneteket. Most ez megszűnt, ezért nincs sok témátok, nincs olyan közös érdeklődési kör, ami szorosabban összefűzne benneteket. Ez nem barátság, hanem amolyan jó ismerős szint. Új ismeretségek, lehet, mély barátságok várnak az új iskoládban. Ki tudja? Lehet, hogy néhány hónap múlva valamelyiküknek egyszer csak hiányozni kezdesz, vagy neked egyik-másik, és megújítjátok a kapcsolatot, barátságot. Az élet ilyen. (Itt egy mosolyjelet képzelj el.)
2013. aug. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van :D mert én si most kezdem a középsulit,és ugyan ez van velemi is :D eddig azt hittem magamról hogy társasági ember vagyok mert mindenki velem akart barátkozni,mert én avgyok a jófej csaj,és nagyon szeretek beszélni és bárkivel bármiről eltudok fecsegni.de hogy most jött a nyár és én járok úszásra délutánonként senkivel se találkozok,mert nincs időm,és nekem tök jó így.most érzem legszabadabbnak magam.nagyon örülök annak hogy nem megyek sehova,és ha hívnak akkoris lerázom őket(kivétel a 0éves korom óta ismert legjobb barátokat).szóval nem tetszik h mindjárt itt a suli,mert én tök elvagyok magammal :D..HA ÉRTED MIRE GONDOLOK :$
2013. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!