Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen idióták az osztály...

Miért ilyen idióták az osztálytársaim/barátaim?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nevetséges, hogy mennyire degeneráltan tudnak viselkedni szünetekben, miközben 16 éves gimnazisták. Az rendben van, hogy néha hülyéskednek, ezzel nem lenne semmi problémám, de amikor kiabálnak, visítanak, finganak óraközi szünetekben, az már kicsit sok. Közben meg persze játsszák hogy ők milyen érett nagy fiúk, mert cigiznek meg bebasznak hétvégén. Nem tudom, nálatok is ennyire analfabéták az osztálytársak?
2013. máj. 31. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,kicsit hasonlók.9.-be járok,egy csomóan cigiznek(nem csak fiúk)hétvégén isznak.Szünetekben páran szoktak fingani is,azzal szórakoznak.Bár nem értem mi olyan vicces ezen.

Egy 9.-es lány

2013. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül nem egy osztályba járunk? :D
2013. máj. 31. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, ettől lesznek menők, de ne aggódj, 10 év múlva ennek ők isszák meg a levét, mert majd nem tudják letenni a cigit, buták lesznek stb... sőt, talán agresszívak is. Ne hagyd magad, hogy beszippantson ez a mostani világ, mer így a leírásból tök helyesnek tűnsz :) És igen, sajnos van köztük ilyen analfabéta :/...
2013. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*mert
2013. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így vélekedek az osztálytársaimról. 16-17 évesek, de néha hülyébbek, mint egy 12 éves. Az még elmegy, hogy ugratjuk egymást, úgy ahogyan még mindenkinek vicces, de ők átesnek a ló túloldalára és sértegetik a másikat.

Ráadásul mostanában "nagy poén" lett az osztálytársaim között, ha valakinek a táskáját elrejtik valahova.

Szerintem soha se fogom meg érteni, hogy ez mitől olyan humoros számukra. Mondjuk ez csak őket tükrözi.

2013. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj, a táska elrejtegetés ezeknél az egyedeknél is bevett szokás. Az enyémhez nem szoktak nyúlni de az egyik osztálytársamat mindíg ezzel szivatják.
2013. máj. 31. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Meg rohadt almákat dobáltak a szekrény tetejére és teli félliteres üvegeket dobáltak egymáshoz meg a táblához.

Figyelj, a tizenéves fiúk többsége akkor is, amikor már elvárható lenne kinőni a gyerekes, idétlen viselkedésből, még baromi éretlen.

2013. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk is, ezért is van hogy kevés emberrel vagyok jóba az osztályból.(9.-es vagyok, de úgy viselkednek mint a 10 évesek)
2013. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!