Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék kocka (gamer)...

Hol tudnék kocka (gamer) csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lányokkal online beszélgetni, video chatelni vagy játszani akik jártasak ebben a témában.Ha esetleg egy olyan lány látja ezt a kiírást és lenne kedve velem beszélni vagy a fent említettek közül valamelyiket csinálni az írjon egy emailt nekem ide: tg.brown1997@gmail.com

Természetesen barátkozni szeretnék ilyen lányokkal de ha valaki szeretne közelebbről megismerni csak rajta.Ide is írhat akit érdekel és írok privátot


2013. aug. 15. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha sok játékot kipróbáltam (sajnos mindegyiknél találtam valami hibát, ezért abbahagytam), de most nem játszok semmivel?
2013. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek:szia,milyen fajta játékokkal játszottál,lenne e kedved még 1-1 órát játszani esetleg miközben beszélünk,hány éves vagy?
2013. aug. 15. 17:32
 4/8 anonim válasza:
NálamXD!!!
2013. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
te az vagy?hány éves vagy?
2013. aug. 17. 09:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja annyi lemaradt hogy 16 éves fiú vagyok
2013. aug. 18. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért fontos, hogy kocka legyen? Szerintem egy normális csaj tolerálja, hogy kocka vagy ha nem reggeltől estig wowozol, amúgy minden csaj skypol már, ott tudsz "video chatelni" ahhoz már nem kel senkinek se kockának lenni...
2013. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok akkor kocka hogy akár egy általad fogalmazott normális lánnyal ne tudnék beszélni vagy ilyesmi de azért szeretnék olyan lányokkal ismerkedni mint amit eddig írtam mert 1 az hogy nem ismerek ilyen lányokat másrészt meg azrt mert játszani is akarok ilyen lányokkal
2013. aug. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!